Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Desert Essence Šampon hojivý regenerační s tea tree 382 ml

Desert Essence Šampon hojivý regenerační s tea tree 382 ml

Značka: Desert Essence
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Certifikát LEAPING BUNNY
Balení:
325
Momentálně vyprodané na e-shopu

Regenerační hojivý šampon zklidňuje svědivou vlasovou pokožku náchylnou ke vzniku zánětů i podráždění díky obsahu antibakteriálních rostlinných výtažků.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Regenerační hojivý šampon Desert Essence zklidňuje svědivou vlasovou pokožku náchylnou ke vzniku zánětů i podráždění díky obsahu antibakteriálních rostlinných výtažků. Citlivé pokožce hlavy se tak dostane zklidnění a regenerace, je ochráněna před opětovným podrážděním, vznikem lupů, drobných zánětů i nepříjemného svědění.

Jemné rostlinné tenzidy vlasovou pokožku šetrně myjí a odstraňují nečistoty i kožní maz, zatímco ji antibakteriální oleje a výtažky hojí a aktivně regenerují. Tea tree olej má výborné antiseptické a antimykotické účinky, spolehlivě eliminuje výskyt drobných zánětů a poradí si i se svědivými lupy. Podobné blahodárné účinky má i máta a eukalyptus. Ty nejenom že pokožku hlavy harmonizují, ale také zlepšují její prokrvení a napomáhají tak snadnějšímu vstřebání živin přímo ke kořínkům vlasů.

O zdraví vlasu se postarají výtažky z juky a opuncie, které nejenom že dodávají zdravý lesk, ale také usnadňují rozčesávání a brání zacuchání vlasů. Regenerační šampon intenzivně pečuje o zánětlivou vlasovou pokožku náchylnou ke tvorbě lupů a ke svědění, eliminuje nepříjemné pnutí, pokožku harmonizuje a uzdravuje.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Pro dosažení nejlepších výsledků používejte šampon v kombinaci s kondicionérem ze stejné produktové řady.

Typy vlasů: suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Desert Essence, P.O. Box 14007 , 11788, Hauppauge, New York , Spojené Státy Americké

Z blogu (2)

Nový rok v New Yorku

Tea tree: čaj z Austrálie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: