Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Šampon levandulový, Purple Lavender 500 ml

Urtekram Šampon levandulový, Purple Lavender 500 ml

Šampon s levandulovým výtažkem a přírodními éterickými oleji je vhodný pro normální a suché vlasy. Šetrně je myje, dodává jim lesk a současně zklidňuje pokožku hlavy.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Levandulový šampon Purple Lavender obsahuje levandulový výtažek a také éterický olej z vlastní produkce Urtekramu. Přírodní složení je obohacené také o laktobacily se zklidňujícími účinky a výtažek z vrby. Šampon šetrně myje normální a suché vlasy, dodává jim lesk a podporuje jejich hydrataci. Je vhodný také pro sušší pokožku hlavy.

Šampon obsahuje šetrné kokosové tenzidy, které důkladně zbaví vlasy nečistot, aniž by podráždily pokožku hlavy. Naopak ji díky přidané šťávě z Aloe vera a kyselině hyaluronové zklidňuje, podporují její hydrataci a vlasům dodává přirozený lesk. Přidané éterické oleje z rozmarýny, levandule a eukalyptu nejen krásně provoní vlasy, ale také působí protizánětlivě a antibakteriálně, zklidňují pokožku hlavy a bojují proti lupům.

Použití: Přiměřené množství šamponu naneste do vlhkých vlasů, pečlivě promasírujte a poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?