Santé Šampon na objem bio goji a meloun, Family 200 ml

Santé Šampon na objem bio goji a meloun, Family 200 ml

  • Bez DPH 125 Kč

Vlasový šampon na objem Goji a meloun pečuje o všechny typy vlasů. Dodává jim zdravý vzhled, nadýchaný objem, krásný lesk i jemnost díky obsahu šťávy z Aloe vera a rostlinných výtažků. 

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Vlasový šampon na objem Goji a meloun Santé pečuje o všechny typy vlasů, dodává jim zdravý vzhled, nadýchaný objem, krásný lesk i jemnost díky obsahu šťávy z Aloe vera a rostlinných výtažků. Šampon lehce myje vlasovou pokožku i samotné vlasy, spolehlivě odstraňuje nečistoty i zbytky stylingových přípravků, a zároveň dodává vlasům potřebnou výživu.

Šampon je velmi účinný díky obsahu rostlinných tenzidů, které vlasovou pokožku šetrně myjí, zbytečně ji nevysušují a nepodněcují k nadměrné produkci kožního mazu. Extrakt z goji a vodního melounu v kombinaci se šťávou z Aloe vera a břízy pokožku i vlasy zjemňují, vyživují a uzamykají v nich tolik potřebnou hydrataci. Březová voda navíc podporuje růst vlasů a dodává jim nádherný zdravý lesk.

Vlasový šampon je díky jednoduchému pečujícímu složení vhodný pro péči o všechny typy vlasů včetně jemných dětských vlásků a je tak vhodný pro celou rodinu.

Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy, napěňte a poté důkladně opláchněte. Podle potřeby postup zopakujte.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Eliška 18. 2. 2017 22:58

Nádherně voní.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.