Coslys Šampon proti lupům břečťan 200 ml

Dandruff Shampoo

Coslys Šampon proti lupům břečťan 200 ml

Dandruff Shampoo

Šampon proti lupům pečuje o vlasy a vlasovou pokožku a svým účinným složením předchází vzniku lupů a podráždění jemné pokožky hlavy.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Šampon proti lupům Coslys s přírodními výtažky účinně pečuje o vlasy a vlasovou pokožku. Svým jemným, ale účinným složením s břečťanem , brazislkým ořechem a Aloe verou předchází vzniku lupů a zároveň zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy. 

Šampon proti lupům obsahuje výtažek z břečťanu, který zklidňuje podrážděnnou vlasovou pokožku a účinně bojuje proti vzniku lupů. Cicimkový extrakt společně se šťávou z listů Aloe vera pečuje o pokožku hlavy. Výtažky z tužebníku jilmového vlasy zjemňují a uhlazují. Díky esenciálních olejům má šampon jemnou nevtíravou vůni.

Použití: Naneste na vlhké vlasy, vmasírujte do pokožky a důkladně opláchněte teplou vodou.

Upozornění: Coslys šampon proti lupům byste měli používat dvakrát až třikrát týdně. Proto jeho použití střídejte s šampony Coslys pro normální vlasy.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.