Mastic spa Šampon proti padání vlasů, Bio Eco 300 ml

Hair Treatment Shampoo

Mastic spa Šampon proti padání vlasů, Bio Eco 300 ml

Hair Treatment Shampoo

Šampon je ideální pro intenzivní ošetření jemných a lámavých vlasů. Obsahuje extrakt z kanadské vrby pro zpomalení vypadávání vlasů a mastichový olej pro antibakteriální ochranu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon proti vapadávání vlasů je ideální pro intenzivní ošetření jemných a lámavých vlasů. Představuje nový způsob řešení problémů s vypadáváním vlasů. Obsahuje oligoidyne- 2, prvek pro podporu růstu vlasů, extrakt z kanadské vrby pro zpomalení vypadávání vlasů a mastichový olej pro antibakteriální ochranu. Přírodní výtažky vyživují a oživují vlasy, hydrolyzované bílkoviny je hydratují.

Hair Treatment Shampoo Mastic Spa je přírodním šamponem, který učinně omezuje nadměrné vypadávání vlasů. Aktivní přírodní ingredience působí na oslabené a padající vlasy, poskytují jim antibakteriální ochranu a prospívají jejich zdraví a kráse.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy a důkladně vmasírujte konečky prstů do pokožky hlavy. Umyjte vodou a aplikaci zopakujte, tentokrát nechte šampon ve vlasech několik okamžiků působit. Poté smyjte důkladně čistou vodou.

Upozornění: Určeno pouze pro vnější použití. Pokud se objeví jakékoliv podráždění pokožky, vyhledejte svého ošetřujícího lékaře a konzultujte to s ním.

Typy vlasů: vypadávající vlasy

Výrobce: Chios-Kallimasia, Valanas Area 2, 821 00 Ag.Minas-Chios Řecko, tel: (212) 813-5900, www.mastic-spa.cz

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Lauryl Glucoside, Sodium Lauroamphoacetate, Coco-Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydrolyzed Wheat Protein, Copper Aspartate, Zinc Aspartate, Manganese Aspartate, Parfum (Fragrance), Niacinamide, Epilobium Angustifolium Extract, Milk1), Camelia Sinensis Leaf Extract1), Arnica Montana Flower Extract1), Potassium Sorbate, Panthenol, Hydrolyzed Milk Protein, Citric Acid, Biotin, Pistacia Lentiscus (Mastic) Gum, Caramel, Hexyl Cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde

1) Ekologické zemědělství

Možné alergeny: Coco-Betaine, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Hexyl Cinnamaldehyde, 2-(4-tert.Butylbenzyl)propionaldehyde

Produktové řady: Mastic Spa Bio Eco

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?