Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Šampon rasul 250 ml

Urtekram Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Posilující šampon Rasul Urtekram pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o ty mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku, stabilizuje funkci mazových žláz a zároveň dodává vlasům krásný přirozený objem i lesk.

Šampon pečuje o vlas i samotnou pokožku díky vysokému podílu výtažků z Aloe vera. Aloe nejen, že má skvělé zklidňující účinky, ale také vlasovou pokožku regeneruje, zjemňuje a uzamyká tolik potřebnou hydrataci. V kombinaci s marockým jílem šetrně myje, odstraňuje přebytečný kožní maz, nečistoty i zbytky stylingových přípravků a zároveň harmonizuje funkce mazových žláz.

Esenciální oleje z máty nejenom že osvěžují vlasy a eliminují jejich maštění, ale také zlepšují prokrvení vlasové pokožky a tím i lepší a snadnější vstřebávání živin k vlasovému kořínku. Vlasy tak získávají krásný objem a lesk, méně se mastí a současně nejsou zbytečně zatížené a nemají tendenci plihnout.

Šetrné umytí vlasů

Šampon s marockým jílem Urtekram využívá sílu přírodních ingrediencí a neobsahuje pěnidla, jež jsou obvyklá v konvenčně dostupných šamponech a často vysušují pokožku hlavy. Šampon Rasul vaše vlasy umyje šetrně a nezpůsobuje podráždění. Je vhodný pro všechny typy vlasů a dokáže efektivně odstranit veškeré nahromaděné nečistoty.

Síla a vitalita

Šampon Rasul má posilující vliv na vlasové vlákno a pomáhá jej revitalizovat. Při dlouhodobém používání tohoto šamponu lze zaznamenat pevnější vlasy, které se snadno upravují a zachovávají si svůj přirozený objem. Díky tomu je tento šampon vhodný také na jemné vlasy, které se snadno mastí a rychle po umytí ztrácejí objem a plihnou.

Zklidnění vlasové pokožky

Šampon obsahuje vysoké množství výtažku z aloe vera, které má silné zklidňující účinky. Zároveň jemně chladí a dodává pokožce hlavy také důležitou hloubkovou hydrataci, aniž by je zatížil. Podporuje regeneraci vlasové pokožky a zmírňuje její vysušení.  Šampon také chrání proti nadměrnému maštění vlasů, avšak zachovává jejich přirozený lesk.

Marocký jíl

Marocký jíl tvoří jednu z podstatných složek tohoto šamponu. Mytí vlasů jílem má dlouhou tradici a díky tomuto šamponu si můžete vyzkoušet jeho účinky, aniž byste museli připravovat speciální jílovou pastu. Marocký jíl vstřebává přebytečný kožní maz z povrchu vlasů i vlasové pokožky a udržuje vlasy regenerované. Esenciální olej z máty pak vlasy osvěžuje a provoní.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Použití šamponu před a po barvení hennou zvyšuje intenzitu barvy.

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?