Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Urtekram Šampon rasul 250 ml

Urtekram Šampon rasul 250 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Záruka dodání do Vánoc!

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Posilující šampon Rasul Urtekram pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o ty mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku, stabilizuje funkci mazových žláz a zároveň dodává vlasům krásný přirozený objem i lesk.

Šampon pečuje o vlas i samotnou pokožku díky vysokému podílu výtažků z Aloe vera. Aloe nejen, že má skvělé zklidňující účinky, ale také vlasovou pokožku regeneruje, zjemňuje a uzamyká tolik potřebnou hydrataci. V kombinaci s marockým jílem šetrně myje, odstraňuje přebytečný kožní maz, nečistoty i zbytky stylingových přípravků a zároveň harmonizuje funkce mazových žláz.

Esenciální oleje z máty nejenom že osvěžují vlasy a eliminují jejich maštění, ale také zlepšují prokrvení vlasové pokožky a tím i lepší a snadnější vstřebávání živin k vlasovému kořínku. Vlasy tak získávají krásný objem a lesk, méně se mastí a současně nejsou zbytečně zatížené a nemají tendenci plihnout.

Šetrné umytí vlasů

Šampon s marockým jílem Urtekram využívá sílu přírodních ingrediencí a neobsahuje pěnidla, jež jsou obvyklá v konvenčně dostupných šamponech a často vysušují pokožku hlavy. Šampon Rasul vaše vlasy umyje šetrně a nezpůsobuje podráždění. Je vhodný pro všechny typy vlasů a dokáže efektivně odstranit veškeré nahromaděné nečistoty.

Síla a vitalita

Šampon Rasul má posilující vliv na vlasové vlákno a pomáhá jej revitalizovat. Při dlouhodobém používání tohoto šamponu lze zaznamenat pevnější vlasy, které se snadno upravují a zachovávají si svůj přirozený objem. Díky tomu je tento šampon vhodný také na jemné vlasy, které se snadno mastí a rychle po umytí ztrácejí objem a plihnou.

Zklidnění vlasové pokožky

Šampon obsahuje vysoké množství výtažku z aloe vera, které má silné zklidňující účinky. Zároveň jemně chladí a dodává pokožce hlavy také důležitou hloubkovou hydrataci, aniž by je zatížil. Podporuje regeneraci vlasové pokožky a zmírňuje její vysušení.  Šampon také chrání proti nadměrnému maštění vlasů, avšak zachovává jejich přirozený lesk.

Marocký jíl

Marocký jíl tvoří jednu z podstatných složek tohoto šamponu. Mytí vlasů jílem má dlouhou tradici a díky tomuto šamponu si můžete vyzkoušet jeho účinky, aniž byste museli připravovat speciální jílovou pastu. Marocký jíl vstřebává přebytečný kožní maz z povrchu vlasů i vlasové pokožky a udržuje vlasy regenerované. Esenciální olej z máty pak vlasy osvěžuje a provoní.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Tip: Použití šamponu před a po barvení hennou zvyšuje intenzitu barvy.

Typy vlasů: jemné vlasy, mastné vlasy

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?