Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Eco Cosmetics Šampon regenerační myrta/ginkgo/jojoba 200 ml

Eco Cosmetics Šampon regenerační myrta/ginkgo/jojoba 200 ml

Regenerační šampon s obsahem myrty a jojobového oleje navrací vlasům zdravý lesk a energii. Ginkgo biloba má mimořádné stimulační účinky, podporuje revitalizaci vlasů a podporuje jejich růst.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Eco Cosmetics Šampon regenerační myrta/ginkgo/jojoba má blahodárný účinek na vysušené vlasy a vlasy namáhané častým barvením, slunečním zářením, suchým ovzduším a dalšími škodlivými vlivy. Tento šampon účinně odstraňuje veškeré nečistoty a zároveň je velice šetrný ke křehkému vlasovému vláknu. Díky skutečně jemným mycím složkám nevysušuje pokožku hlavy a brání vzniku podráždění.

Šampon je bohatý na přírodní výtažky, které napomáhají obnovit přirozenou regenerační schopnost vlasů a navrátit jim zdravý zářivý vzhled. Výtažek z olivovníku je bohatý na vitaminy a antioxidanty, jež poskytují vlasům výživu a ochranu proti volným radikálům. Extrakt z myrty podporuje hojení a má příznivý vliv na celkovou revitalizaci vlasového vlákna.

Ginkgo biloba má výjimečné stimulační účinky a díky podpoře lokálního prokrvení a funkce vlasových váčků urychluje růst vlasů. Jojobový a hroznový olej pak vlasy vyhlazují, a tím jim navrací přirozený lesk a elasticitu. Při pravidelném používání tohoto přírodního šamponu budou vaše poškozené vlasy opět zářivé a plné energie.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy a jemně vmasírujte konečky prstů. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Typy vlasů: poškozené vlasy

Výrobce: eco cosmetics GmbH & Co. KG, Hildesheimerstr. 353 , D-30880, Laatzen, Německo

Nenašli jste to pravé? Co tohle?