Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Faran Šampon Rosemary / Spearmint 220 ml

Faran Šampon Rosemary / Spearmint 220 ml

Původní cena: 449 Kč

Šampon Rosemary/Spearmint je určený pro všechny typy vlasů. Je obzvláště jemný, zklidňuje a osvěžuje pokožku hlavy. Přírodní výtažky, máta a rozmarýna, jemně čistí a osvěžují.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Šampon Rosemary/Spearmint Faran je určený pro všechny typy vlasů. Je obzvláště jemný, zklidňuje a osvěžuje pokožku hlavy. Zlepšuje elasticitu a přirozený lesk vlasů. Esenciální oleje z rozmarýnu a máty osvěžují a stimulují. Povzbuzující máta a rozmarýn, další rostlinné extrakty, jemné z rostlin získané čistící látky a olivový olej jemně čistí, chrání a vyživují vlasy a vlasovou pokožku a přináší jim přírodní vitalitu.

Kosmetika Faran obsahuje čisté přírodní ingredience, které hloubkově vyživují a hydratují pleť. Tato kosmetika neobsahuje vodu, ale účinné rostlinné látky, které přinesou krásu i vaší pleti. Vyzkoušejte podmanivé vůně a luxusní výrobky bez vody, pouze s aktivními ingrediencemi.

Použití: Malé množství šamponu napěňte v dlaních a teprve poté aplikujte na vlasy. Vmasírujte a promněte šampon hlavně u kořínků vlasů a poté důkladně spláchněte čistou vodou.

Tip: Šampon neobsahuje SLS, je tak vhodný i pro citlivou pokožku hlavy.

Ostatní kategorie: Přírodní kosmetika

Typy vlasů: citlivá pokožka hlavy, mastné vlasy, normální vlasy, suché vlasy, vlasy s lupy

Výrobce: Nature Scent, Ltd., Har-Ardon 12 , 80600, Mizpe Ramon, Izrael

Nenašli jste to pravé? Co tohle?