Urtekram Šampon růžový na normální vlasy 250 ml

Urtekram Šampon růžový na normální vlasy 250 ml

  • Bez DPH 131 Kč

Růžový šampon Urtekram je vhodný pro všechny typy vlasů, obzvláště pro ty normální, a to díky obsahu rostlinných výtažků a esenciálních olejů. Oleje z růže a pelargonie vlasy šetrně ale účinně myjí, zároveň harmonizují vlasovou pokožku a zanechávají ji jemnou, zklidněnou a vyživenou.

Šampon má výborné zklidňující účinky díky obsahu rostlinných výtažků z Aloe vera. To je bohaté na množství vitaminů, antioxidantů a minerálních látek. Vlasové pokožce se tak dostane maximální výživy a zároveň i zklidnění a také dávky potřebné hydratace. Aloe v kombinaci s esenciálními oleji z růže a pelargonie aktivně zlepšuje prokrvení vlasové pokožky a tím pádem usnadňuje vstřebávání živin k vlasovému kořínku.

Růžový šampon nejen že spolehlivě vymývá ze všech typů vlasů přebytečný kožní maz, nečistoty i zbytky stylingových přípravků, ale také pečuje o samotnou vlasovou pokožku. Dodává potřebné živiny, hydrataci a zároveň vlasy příjemně květinově provoní.

Použití: Malé množství šamponu naneste do vlhkých vlasů a lehkou masáží napěňte. Poté opláchněte čistou vodou a postup opakujte, při druhém mytí nechte šampon působit 2-3 minuty a až poté opláchněte vodou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Doporučuji / Lucie 15. 11. 2015 16:27

Dobrá cena za dané množství 250 ml - bio šampony jsou obvykle v množství 200 ml za podobnou cenu. Šampon dobře čistí, ale nevysušuje. Vlasy jsou po umytí příjemné. Vůně je cítit po růži, ale přiměřeně. Šampon od této firmy určitě zakoupím znovu.

Skvělý šampon / Lucie 29. 11. 2016 18:11

Šampon je moc příjemný, dobře pění a krásně voní. Mám citlivou pokožku a nevysušuje, ani jinak nedráždí. Navíc je za pěknou cenu :)

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Šampon rasul 250 ml

Posilující šampon Rasul pečuje o všechny typy vlasů, obzvlášť o mastné a jemné, díky vysokému podílu marockého jílu a zklidňujícího Aloe vera. Kombinace účinných látek aktivně zklidňuje vlasovou pokožku.