Chaudhary Biosys Sancho 10 ml

Chaudhary Biosys Sancho 10 ml

  • Bez DPH 50 Kč

Směs éterickýh olejů velice oblíbená v tradičním nepálském léčitelství pomáhá při nachlazení a virózách, zmírňuje bolesti v krku a uvolňuje ucpaný nos. Zároveň ulevuje od bolestí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Chaudhary Biosys Sancho je směs přírodních éterických olejů z neposkvrněné himalájské přírody, jenž mají velice intenzivní ozdravující účinky na celý lidský organismus. Jednotlivé oleje jsou pečlivě vybrány a vyráběny z vysokého množství rostlin, aby jejich účinky byly maximální.

Éterické oleje v této aromaterapeutické kompozici vzájemně podporují svoje účinky a působí v souladu. Směs je zcela bezpečná pro dospělé a děti od 6 let a je v tomto složení používána již stovky let v tradiční tibetské a nepálské medicíně. Naleznete zde olej z kafru, máty, eukalyptu, libavky, javoru a skořicovníku.

Směs Sancho se používá jako podpůrný prostředek při nachlazení a virózách, ulevuje od bolestí v krku a pročišťuje ucpané horní cesty dýchací. Zmírňuje bolesti revmatického původu a pomáhá při žaludečních obtížích. Odstraňuje nervozitu a nevolnost.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Směs éterických olejů

Možné alergeny: Směs éterických olejů

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

doprodej!

Jarní vánek 10 ml

Směs éterický olejů, jenž vás přenese na rozkvetlou louku zalitou září prvních jarních slunečních paprsků. Jemná bylinně květinová vůně působí velice relaxačně a provoní váš domov.