Chaudhary Biosys Sancho 10 ml

Chaudhary Biosys Sancho 10 ml

Skladem > 5 ks

Směs éterickýh olejů velice oblíbená v tradičním nepálském léčitelství pomáhá při nachlazení a virózách, zmírňuje bolesti v krku a uvolňuje ucpaný nos. Zároveň ulevuje od bolestí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Sancho je směs přírodních éterických olejů z neposkvrněné himalájské přírody, jenž mají velice intenzivní ozdravující účinky na celý lidský organismus. Jednotlivé oleje jsou pečlivě vybrány a vyráběny z vysokého množství rostlin, aby jejich účinky byly maximální.

Éterické oleje v této aromaterapeutické kompozici vzájemně podporují svoje účinky a působí v souladu. Směs je zcela bezpečná pro dospělé a děti od 6 let a je v tomto složení používána již stovky let v tradiční tibetské a nepálské medicíně. Naleznete zde olej z kafru, máty, eukalyptu, libavky, javoru a skořicovníku.

Směs Sancho se používá jako podpůrný prostředek při nachlazení a virózách, ulevuje od bolestí v krku a pročišťuje ucpané horní cesty dýchací. Zmírňuje bolesti revmatického původu a pomáhá při žaludečních obtížích. Odstraňuje nervozitu a nevolnost.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15, P. O. Box 8975 EPC 1352 Lalitpur Nepál, www.biosysnepal.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?