Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Chaudhary Biosys Sancho 10 ml

Chaudhary Biosys Sancho 10 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Skladem > 10 ks

Směs éterickýh olejů velice oblíbená v tradičním nepálském léčitelství pomáhá při nachlazení a virózách, zmírňuje bolesti v krku a uvolňuje ucpaný nos. Zároveň ulevuje od bolestí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Chaudhary Biosys Sancho je směs přírodních éterických olejů z neposkvrněné himalájské přírody, jenž mají velice intenzivní ozdravující účinky na celý lidský organismus. Jednotlivé oleje jsou pečlivě vybrány a vyráběny z vysokého množství rostlin, aby jejich účinky byly maximální.

Éterické oleje v této aromaterapeutické kompozici vzájemně podporují svoje účinky a působí v souladu. Směs je zcela bezpečná pro dospělé a děti od 6 let a je v tomto složení používána již stovky let v tradiční tibetské a nepálské medicíně. Naleznete zde olej z kafru, máty, eukalyptu, libavky, javoru a skořicovníku.

Směs Sancho se používá jako podpůrný prostředek při nachlazení a virózách, ulevuje od bolestí v krku a pročišťuje ucpané horní cesty dýchací. Zmírňuje bolesti revmatického původu a pomáhá při žaludečních obtížích. Odstraňuje nervozitu a nevolnost.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali.

Upozornění: Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný. Čistý éterický olej totiž může pokožku poškodit a popálit.

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Nenašli jste to pravé? Co tohle?