Argital Scrub a pleťová maska se zeleným jílem 75 ml

Argital Scrub a pleťová maska se zeleným jílem 75 ml

  • Bez DPH 256 Kč

Scrub a pleťová maska se zeleným jílem splní hned dva kroky najednou. Lehce promasíruje pokožku, odstraní odumřelé pleťové buňky a zároveň vyčistí znečištěné póry.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Scrub a pleťová maska Argital splní hned dva kroky najednou. Lehce promasíruje pokožku, odstraní odumřelé pleťové buňky a zároveň vyčistí znečištěné póry. Díky obsahu zeleného jílu a dalších rostlinných výtažků peelingová maska o pokožku pečuje, odstraňuje z ní přebytečný kožní maz a dodává jí zdravý sjednocený vzhled.

Maska je velice šetrná i k té nejcitlivější pokožce, neboť obsahuje jemné peelingové částečky z kořene kosatce a zeleného jílu. Z pokožky jemným avšak účinným způsobem odstraní suché pleťové buňky i nečistoty usazené v pórech a zároveň napomůže správnému prokrvení pleti a tím pádem i zdravé sjednocené barvě pokožky.

Peelingová maska o pokožku současně pečuje a zklidňuje ji díky obsahu výtažků z růží a růžové vody. Růže má nejen výborné zklidňující a regenerační vlastnosti, ale také v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci a chrání pleť před začervenáním. Scrub a pleťová maska Argital se v jednom jednoduchém kroku postarají o hloubkové vyčištění pleti a zároveň o její zklidnění a výživu.

Probuďte svou pleť

Pleťová maska a scrub v jednom Argital poskytne vaší pokožce skutečně důkladnou očistu. Pravidelné používání masky a peelingu nejen, že do hloubky vyčistí vaše póry a minimalizuje vznik pupínků, ale zároveň také harmonizuje produkci kožního mazu a zanechává pleť vypnutou a svěží. Přípravek je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé, neboť peelingová zrníčka jsou dostatečně jemná a nezpůsobují podráždění pokožky.

Důkladná očista

Přípravek tak spojuje dvě funkce do jedné - jednak odstraní díky jemné masáži odumřelé kožní buňky a zároveň pokožku vyčistí do hloubky pórů. Díky obsahu zeleného jílu na sebe maska dokáže navázat všechny přebytečné nečistoty a kožní maz, díky tomu chrání proti ucpávání pórů. Zelený jíl kromě čistění rovněž podporuje prokrvení pokožky, a tím urychluje hojení a celkovou regeneraci pleti. Je také bohatý na stopové prvky, které zvyšují kvalitu pleti.

Zdravá a zářící pokožka

Výtažek z růže a růžová voda pak podporují regeneraci a hojení pleti a zároveň sjednocují tón pokožky a podporují její hydrataci. Jemný mandlový olej má zklidňující účinky a je vhodný i na velmi citlivou pleť. Šetrné peelingové částečky efektivně odstraní odumřelé kožní buňky, avšak pleť nepodráždí ani nezpůsobují její zarudnutí. Po použití tohoto scrubu a masky v jednom bude vaše pokožka rozzářená, vypnutá a zdravě vypadající. 

Použití: Malé množství scrubu naneste na čistou odlíčenou pokožku obličeje a jemnými krouživými pohyby masírujte. Nechte chvíli působit a poté smyjte čistou vodou. Scrub používejte 1-2 krát týdně.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?