Lanco Senzomotorický míček pastelový 1 ks

Lanco Senzomotorický míček pastelový 1 ks

Značka: Lanco
Balení:
297
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Hračka Senzomotorický míček z přírodního kaučuku neobsahuje žádné nežádoucí látky a je biologicky odbouratelný.

Popis produktu
Z blogu1
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Senzomotorický míček pastelový Lanco se vyznačuje tím, že děti při jeho prozkoumávání zjištují různé povrchy, kterými je pokryt. Bude to pro ně zajímavé a poutavé si míček ošahávat ve svých malých ručičkách. 

Senzomotorický míček je hračka z přírodního kaučuku, která je bezpečná pro novorozence i batolata. Přírodní kaučuk pochází z plantáží stromů Hevea brasiliensis (kaučukovník brazilský) pěstovaných v Malajsii.

Hračky neobsahují žádné nežádoucí látky (BPA, PVC, ftaláty, kadmium, parabeny, nitrosaminy) a jsou biologicky odbouratelné. Díky velikosti a tvaru jsou snadno uchopitelné i malými ručičkami. Jsou ručně malované bezpečnými barvami na rostlinné bázi.

Hračka je zároveň i kousátkem, které jemně masíruje dětské dásně díky kombinaci výstupků, měkčích a tvrdších částí a přináší tolik potřebnou úlevu od bolesti. Stimuluje dětský hmat, chuť i zrak. Skvělá vůně a chuť přírodní gumy je u dětí velice oblíbená.

Obal hraček je ze 100% recyklovaného kartonu. Velikost: 9 x 9 cm.

Tip: Hračky Lanco jsou správnou volbou pro holky i kluky! Jsou vyrobeny ve fair trade podmínkách.

Lanco, to jsou ekologické hračky bezpečné pro děti i planetu. Jsou vyráběny ze 100% přírodního kaučuku, který pochází z plantáží kaučukovníku brazilského v Malajsii. Biologicky odbouratelný kaučuk je ideální alternativou umělé hmoty a nepředstavuje zátěž pro životní prostředí.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Výrobce: Lanco, Alexandre Goicoetxea 6 , 08960, Barcelona, Španělsko

Z blogu1

Lanco: Hračky a kousátka z přírodního kaučuku

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?