Nobilis Tilia Sérum geranium 20 ml

Nobilis Tilia Sérum geranium 20 ml

Sérum geránium aktivně podporuje metabolismus pokožky. Zlepšuje její prokrvení, pokožku prohřívá a napomáhá její regeneraci. Díky tomu je prvním startovním sérem Biofáze.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sérum geránium Nobilis Tilia aktivně podporuje metabolismus pokožky. Zlepšuje prokrvení, pleť prohřívá a aktivně tak napomáhá její regeneraci. Díky lepšímu prokrvení se do pokožky snadněji vstřebávají živiny, pleť získává zdravou barvu i elasticitu. Geranium je tak základním startovacím sérem biofáze, připravuje pokožku na aplikaci dalších sér.

Sérum spojuje výtažky z geránia v kombinaci s oleji z yzopu, bazalky a kakostu. Všechny tyto látky mají výborné antioxidační schopnosti, pokožku regenerují a podporují její přirozený metabolismus. Sérum zároveň podporuje zdravé prokrvení pleti a napomáhá snadnějšímu vstřebávání živin.

Geránium je vhodné jako první startovní sérum pro všechny typy pleti. Zlepší prokrvení pokožky a ta je pak skvěle připravena na aplikaci dalších dvou až tří sér dle vaší volby. Živiny se snadněji vstřebají do hlubších vrstev pleti, pokožka je aktivně regenerována a získává zdravý pěstěný vzhled.

Harmonizace pleti

Sérum Geránium je základním sérem biofáze, nastartuje pokožku k přijímání další péče a výborně se doplňuje s dalšími séry zaměřenými na konkrétní problém. Sérum s gerániem podporuje přirozené metabolické pochody v pokožce a připraví pokožku k přijímání účinných látek. Podporuje mikrocirkulaci v pleti, čímž nejen urychluje hojení, ale celkově stimuluje regenerační procesy. 

Regenerace a detoxikace

Sérum s gerániem je vhodné pro všechny typy pleti a díky následným krokům tak můžete svou péči přizpůsobit podle potřeby. Gerániové sérum podporuje odplavování škodlivin z pokožky a podporuje prokrvení. Díky lehké konzistenci pokožku nezatěžuje, nezanechává mastný film či ulepený pocit. Esence z geránia spolu s bazalkou, kakostem a yzopem pokožku zásobí antioxidačními látkami.

Unikátní Biofáze

Sérum prvním základním krokem tzv. Biofáze. Biofáze je unikátní systém péče o pokožku Nobilis Tilia skládající se ze správného kombinování jednotlivých sér z cenných přírodních ingrediencí, jež dodávají pleti extra péči a jsou zaměřená na určité problémy pokožky. Pečlivá kombinace rostlinných výtažků pomáhá uchovávat vitalitu pleti a přímo aktivuje enzymy, jež pomohou vrátit pokožku její přirozenou záři a zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Pár kapek séra aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či v kombinaci s ostatními séry Biofáze podle typu a stavu vaší pleti.

Tip: Pokud používáte více sér, udržujte mezi jednotlivými aplikacemi 10 minut pauzu, aby měly účinné látky dostatek času proniknout do pokožky.

Typy pleti: anti age, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147, 407 46 Krásná Lípa Česká republika, www.nobilis-tilia-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?