Nobilis Tilia Sérum santal 20 ml

Nobilis Tilia Sérum santal 20 ml

  • Bez DPH 189 Kč

Santalové sérum pečuje o potřeby zralé náročné pokožky, dodává potřebné živiny, zjemňuje ji a zároveň podporuje elasticitu a její zdraví. Chladivý santal pokožku regeneruje a vyživuje ji do hloubky.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Santalové sérum Nobilis Tilia pečuje o potřeby zralé náročné pokožky, dodává pleti potřebné živiny, zjemňuje ji a zároveň podporuje elasticitu a její zdraví. Chladivý santal pokožku regeneruje, vyživuje ji do hloubky a dodává pleti zdravou barvu i pěstěný vzhled.

Sérum v sobě spojuje skvělé regenerační účinky santalu, jalovce, tymiánu a borovice. Tyto rostlinné výtažky aktivně zlepšují prokrvení pokožky, čímž napomáhají správnému vstřebávání živin a zlepšují tak celkový stav pleti. Zralé pokožce se tak dostane množství potřebných živin ale i hydratace

Santalové sérum posiluje zralou pleť, chrání ji před ztrátou elasticity, vznikem nevzhledných suchých šupinek i vrásek. Pokožce se dostává potřebné výživy a je ochráněna před známkami předčasného stárnutí. Sérum je vhodným třetím až čtvrtým krokem biofáze, ale lze jej používat i samostatně.

Pro náročnou pokožku

Sérum Santal je určeno pro tu nejnáročnější pokožku. Jedná se o luxusní koncentrovanou péči, která dodá vaší pokožce něco navíc a udrží ji dlouhodobě vypnutou a mladistvě rozzářenou. Santalové sérum je vhodné zejména na stárnoucí a zralou pokožku, ve které pomáhá obnovit její přirozenou pružnost a vláčnost a obnovuje její vzhled.

Intenzivní regenerace

Sérum obsahuje santalový olej, který má silné regenerační a hojivé účinky a pomáhá uzamknout v pokožce potřebnou hydrataci. Spolu s éterickým olejem z borovice a jalovce podporuje mikrocirkulaci v pokožce, a tím i urychluje přirozené regenerační procesy, hojení a revitalizaci pleti. Díky podpoře prokrvení se navíc stimuluje vstřebávání všech pleti prospěšných látek.

Unikátní Biofáze

Sérum lze použít jako třetí nebo čtvrtý krok tzv. Biofáze. Biofáze je unikátní systém péče o pokožku Nobilis Tilia skládající se ze správného kombinování jednotlivých sér z cenných přírodních ingrediencí, jež dodávají pleti extra péči a jsou zaměřená na určité problémy pokožky. Pečlivá kombinace rostlinných výtažků pomáhá uchovávat vitalitu pleti a přímo aktivuje enzymy, jež pomohou vrátit pokožku její přirozenou záři a zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Pár kapek séra aplikujte večer na čistou odlíčenou pokožku obličeje a lehce rozetřete. Sérum můžete používat samostatně či v kombinaci s ostatními séry Biofáze podle typu a stavu vaší pleti.

Tip: Pokud používáte více sér, udržujte mezi jednotlivými aplikacemi 10 minut pauzu, aby měly účinné látky dostatek času proniknout do pokožky.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Bezva / Heluš 7. 3. 2016 21:37

Vynikající sérum i jako podklad pod regenerační olej, pleť krásně vypne, vyhladí, pleť je svěží, netvoří se akné, nevysušuje.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?