Biooo Sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu 1 analýza

Biooo Sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu 1 analýza

  • Značka: Biooo
  • Balení: 1 analýza
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

TRADIČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP Sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu Tradiční čínská astrologie je mnoha lidem známá prostřednictvím symbolů zvířat, které se používají k výkladu horoskopu, ale málo kdo ví, že správný horoskop se nezaměřuje pouze na rok narození. Pro sestavení a výklad horoskopu je potřeba znát co nejpřesnější datum a místo narození. Tradiční čínský horoskop se nezaměřuje na

TRADIČNÍ ČÍNSKÝ HOROSKOP
Sestavení a výklad tradičního čínského horoskopu
Tradiční čínská astrologie je mnoha lidem známá prostřednictvím symbolů zvířat, které se používají k výkladu horoskopu, ale málo kdo ví, že správný horoskop se nezaměřuje pouze na rok narození. Pro sestavení a výklad horoskopu je potřeba znát co nejpřesnější datum a místo narození.
Tradiční čínský horoskop se nezaměřuje na to, co vás čeká, protože věříme v to, že lidé mají svým přístupem k životu možnost tento svůj život v určitých mezích ovlivňovat. To hlavní co se z tradičního horoskopu dozvíte, je to k čemu máte předpoklady, vlohy, kde máte slabá a kde silná místa. Také se dovíte, co máte dělat, pokud chcete provést změnu svého života. Čínský horoskop vám pomůže pochopit sebe sama a tím i svou životní cestu.
Podklady pro rozbor a sestavení tradičního čínského horoskopu je jméno a přesné datum narození spolu s místem narození. Výklad probíhá osobně, na předem domluveném místě, nejčastěji v poradně čínské astrologie a Feng shui v Praze 8. Po dohodě možno i jinde.

Cena za analýzu 1500 Kč nezahrnuje náklady na dopravu, pokud bude klient vyžadovat schůzku mimo Prahu, o ceně dopravy budete samozřejmě informováni praktikem, pokud tuto variantu využijete.

ADRESA:
Konzultace analýzy probíhá po domluvě schůzky v poradně čínské astrologie a Feng shui v Praze 8, ulice Světova, případně po domluvě i jinde.

PŘEDSTAVENÍ PRAKTIKA FENG SHUI:
JAROSLAV JAROSURABBU VYDRŽEL
Narodil se v Chomutově v roce 1972 a od roku 1985 žije v Praze. Metafyzickým vědám staré Číny se věnuje od roku 1993 a jeho hlavním zaměřením je poradenství v oblasti FENG SHUI a tradičního čínského horoskopu. Součástí jeho praxe je také práce s knihou Proměn (I-ting) a to jak věštecky tak také filozoficky. Vede kurzy a přednášky na témata Feng Shui a čínského horoskopu. Publikoval a publikuje články do různých médií a na svůj blog http://cernazelva.blogspot.cz/. Při své práci využívá jak znalosti Feng shui a čínské astrologie tak také biodynamické síly organizmu, vhledu a schopnosti komunikace se silami země a nebe. 

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: