Saloos Skořice, kůra 5 ml

Saloos Skořice, kůra 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Info:Zboží je dostupné pouze na prodejně

Rostlinná silice ze skořicové kůry má osvěžující efekt na tělo i mysl. Podporuje lokální mikrocirkulaci v tkáních, posiluje trávicí systém a pomáhá při únavě a vyčerpání.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Skořice, kůra je čistá rostlinná silice ze skořice s příznivými účinky na tělo i mysl. Je velice oblíbená pro svoje lahodné kořeněné a mírně nasládlé tóny. Na dlouhou dobu provoní vaši domácnost či pracoviště a výborně neutralizuje veškeré nepříjemné pachy.

Éterický olej ze skořicové kůry má příznivý vliv na lokální prokrvení. Podporuje správnou funkci oběhového systému a pomáhá při pocitu studených rukou a nohou. Zároveň účinně zmírňuje obtíže týkající se trávicího systému jako je zácpa, nadýmání či plynatost.

Skořicový olej má příznivý efekt také při zánětech dýchacího systému a ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení. Má významný stimulační efekt na psychiku, pomáhá při chronické únavě a problémech s koncentrací. Díky své omamné vůni je také přírodním afrodiziakem.

Osvěžení pro tělo i mysl

Éterický olej ze skořice má všeobecně povzbuzující účinky na tělesnou i duševní stránku organismu. Velice příjemná vůně skořice krásně provoní váš domov a je vhodná nejen pro zimní období. Skořice působí svými stimulačními účinky v jakémkoliv ročním období a vytvoří ve vašem domově atmosféru harmonie a aktivity. Je vhodná rovněž do kanceláře. 

Zahřejte se

Éterický olej ze skořice intenzivně stimuluje mikrocirkulaci v tkáních. Podporuje prokrvení všech částí těla a oceníte jej, pokud trpíce například pocitem studených rukou a nohou. Díky podpoře mikrocirkulace tkáně prohřívá a zároveň podporuje jejich přirozenou regenerační schopnost. Je skvělou součástí masážních olejů či koupelových přípravků. 

Bojujte s únavou

Skořice má zráoveň skvělé podpůrné účinky při infekcích dýchacího traktu, zmírňuje projevy rýmy, chřipky a nachlazení a uleví od pocitu ucpaného nosu a dutin. Podporuje správnou funkci trávicího systému, pomáhá při nechutenství. Zároveň osvěžuje psychiku, zmírňuje známky i chronické únavy a pomáhá při poruchách konentrace. 

Význam aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Esenciální olej ze skořice je vysoce dráždivý. Nepoužívejte jej proto ani v ředěné formě na pokožku. Není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 3 let věku.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.