Nástroje Zdraví Spirulina extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio, tablety

Skladem > 10 ks

Spirulina je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají. Najdete v ní například esenciální aminokyseliny nebo vitamin B12.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sinice spirulina Nástroje Zdraví je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají. Je výborným zdrojem aminokyselin a také vitaminu B12, který je v rostlinné říši poměrně vzácný. Spirulina je vhodným doplňkem stravy pro vegetariány a vegany.

Kromě vitaminů, minerálních látek a aminokyselin je spirulina také bohatá na antioxidanty. Je jedním z nejoblíbenějších doplňků stravy při hubnutí, protože je vhodná pro kontrolu tělesné hmotnosti. Spirulina kromě toho přispívá k normální hladině cukru v krvi, působí tonizačně na celý organismus a podporuje správné fungování imunitního systému.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 3x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?