Nástroje Zdraví Spirulina extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio, tablety

Spirulina se řadí mezi sladkovodní sinice a je bohatá na množství živin. Najdete v ní například esenciální aminokyseliny, beta-karoten nebo vitamin B12.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sinice spirulina Nástroje Zdraví je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají. Je výborným zdrojem aminokyselin a také vitaminu B12, který je v rostlinné říši poměrně vzácný. Spirulina je vhodným doplňkem stravy pro vegetariány a vegany.

Sladkovodní sinice spirulina představuje zdroj beta-karotenu, vitaminů a minerálů. Přispívá k normální hladině cukru v krvi, působí tonizačně na celý organismus a také podporuje normální fungování imunitního systému. Spirulina se navíc díky svému složení podílí na normální funkci energetického metabolismu a současně i na ochraně buněk před účinky oxidačního stresu.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 3x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80, 158 00 Praha 5 Česká republika, www.nastrojezdravi.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?