Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání
Vánoční BiOOO dny dopravy zdarma

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio, tablety

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio, tablety

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!
Skladem na pobočce

Spirulina se řadí mezi sladkovodní sinice a je bohatá na množství živin. Najdete v ní například esenciální aminokyseliny, beta-karoten nebo vitamin B12.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sinice spirulina Nástroje Zdraví je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají. Je výborným zdrojem aminokyselin a také vitaminu B12, který je v rostlinné říši poměrně vzácný. Spirulina je vhodným doplňkem stravy pro vegetariány a vegany.

Sladkovodní sinice spirulina představuje zdroj beta-karotenu, vitaminů a minerálů. Přispívá k normální hladině cukru v krvi, působí tonizačně na celý organismus a také podporuje normální fungování imunitního systému. Spirulina se navíc díky svému složení podílí na normální funkci energetického metabolismu a současně i na ochraně buněk před účinky oxidačního stresu.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 3x denně společně s jídlem. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy, který nenahrazuje pestrou stravu. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete doplněk kombinovat se zdravou životosprávu a vyváženým jídelníčkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Blue step spol. s r.o., Business Park Košíře, Jinonická 80 , 158 00, Praha 5, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?