Logona Sprchový gel aloe a verbena, Daily Care 200 ml

Logona Sprchový gel aloe a verbena, Daily Care 200 ml

  • Bez DPH 150 Kč

Sprchový gel Aloe a verbena povzbudí a dodá novou energii díky osvěžující šťavnaté citrusové vůni. Rostlinné tenzidy pokožku důkladně myjí, šťáva z Aloe zklidňuje, regeneruje a příjemně chladí.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Logona sprchový gel aloe a verbena vás zaručeně povzbudí a dodá novou energii díky osvěžující a šťavnaté citrusové vůni verbeny. Rostlinné tenzidy pokožku šetrně, ale důkladně myjí a čistí a šťáva z aloe vera pokožku zklidňuje, regeneruje a příjemně chladí. Verbena má kromě báječně osvěžující vůně protizánětlivé a antibakteriální účinky a postará se o důkladné čištění vaší pokožky. 

Sprchový gel pokožku důkladně myje, ale zároveň o ni i pečuje a předchází jejímu vysušování. O to je postaráno zejména díky rostlinnému glycerinu, který má zvláčňující účinky a uzamyká v pleti tolik potřebnou hydrataci. Jeho účinky navíc podporuje právě šťáva z Aloe vera, která pleť nejen regeneruje a zklidňuje, ale také ji hydratuje. Po použití verbenového gelu bude vaše pokožka dokonale čistá, hebká na dotek a provoněná nádhernou svěží citrusovou vůní.

Použití: Přiměřené množství sprchového gelu naneste na pokožku, napěňte a důkladně opláchněte vodou.

Tip: Sprchový gel s osvěžující vůní verbeny oceníte zejména po ránu - jeho svěží vůně vás dokonale probudí a nabije pozitivní energií.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?