Prohlédněte si vaše seznamy přání
BiOOO dny dopravy zdarma

Urtekram Sprchový gel aloe vera 500 ml

Urtekram Sprchový gel aloe vera 500 ml

Jemný sprchový gel Aloe vera šetrně myje pokožku celého těla, zjemňuje ji a udržuje vláčnou. Sprchový gel vhodný i pro každodenní použití pro celou rodinu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný sprchový gel Urtekram Aloe vera šetrně myje pokožku celého těla, zjemňuje ji a udržuje vláčnou. Složení obohacené o rostlinné výtažky pokožku celého těla účinně myje a zároveň ji chrání před dehydratací i podrážděním.

Rostlinné tenzidy v kombinaci s výtažky z Aloe vera šetrně avšak účinně odstraňují nečistoty, aniž by pokožku zbytečně přesušovaly či dokonce dráždily. Díky tomuto jemnému složení je sprchový gel vhodný i pro každodenní použití pro celou rodinu. O zklidnění a zjemnění pokožky se aktivně starají výtažky z Aloe vera, které jsou bohaté na množství vitaminů a živin. Aloe pokožku zklidňuje, mírní případné začervenání i nepříjemné pnutí a zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci.

Složení gelu je obohaceno o extrakt z  máty peprné a esenciální olej z citrusových plodů, které pokožku nejenom lehce dezinfikují a hojí, ale také povzbuzují a zlepšují prokrvení pleti. Sprchový gel bez přidané parfemace pečuje o pokožku celého těla, šetrně ji myje, zjemňuje a chrání před podrážděním i dehydratací.

Mytí bez vysušení

Sprchový gel Urtekram poskytne vaší pokožce důkladnou očistu, aniž byste se museli obávat jejího vysušení či podráždění. Tento šetrný sprchový gel odstraní veškeré nečistoty z povrchu pokožky, avšak zároveň nenarušuje její ochrannou hydrolipidovou bariéru. Díky přírodnímu složení s rostlinnými výtažky zároveň o pokožku pečuje a podporuje její hydrataci.

Osvěžení pro tělo i mysl

Příjemná parfemace s výtažky z aloe vera pak působí velice svěžím a čistým dojmem. Vůně aoe vera přináší energii a optimismus a jistě si ji oblíbí celá rodina. Vůně aloe vera je často synonymem čistoty a skvěle se doplňuje s esencí z citrusových plodů. Výtažek z aloe vera je pak ve sprchovém gelu zastoupen i coby účinná složka, kdy aktivně podporuje hydrataci pokožky, mírně chladí a působí proti podráždění, zarudnutí či vysušení pokožky.

Péče díky přírodním složkám

Sprchový gel Urtekram pak obsahuje i další přírodní složky, které prospívají kvalitě pokožky. Nenajdete v něm žádné syntetické sulfáty, které mohou být zdrojem podráždění pokožky. Sprchový gel Urtekram čistí pokožku efektivně, ale zároveň maximálně šetrně a je vhodný pro celou rodinu. Výtažek z máty peprné navíc podporuje prokrvení pokožky a extrakt z meduňky zklidňuje podrážděnou či přesušenou pokožky. 

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?