Urtekram Sprchový gel aloe vera 500 ml

Urtekram Sprchový gel aloe vera 500 ml

Jemný sprchový gel Aloe vera šetrně myje pokožku celého těla, zjemňuje ji a udržuje vláčnou. Sprchový gel vhodný i pro každodenní použití pro celou rodinu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jemný sprchový gel Urtekram Aloe vera šetrně myje pokožku celého těla, zjemňuje ji a udržuje vláčnou. Složení obohacené o rostlinné výtažky pokožku celého těla účinně myje a zároveň ji chrání před dehydratací i podrážděním.

Rostlinné tenzidy v kombinaci s výtažky z Aloe vera šetrně avšak účinně odstraňují nečistoty, aniž by pokožku zbytečně přesušovaly či dokonce dráždily. Díky tomuto jemnému složení je sprchový gel vhodný i pro každodenní použití pro celou rodinu. O zklidnění a zjemnění pokožky se aktivně starají výtažky z Aloe vera, které jsou bohaté na množství vitaminů a živin. Aloe pokožku zklidňuje, mírní případné začervenání i nepříjemné pnutí a zároveň v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci.

Složení gelu je obohaceno o extrakt z  máty peprné a esenciální olej z citrusových plodů, které pokožku nejenom lehce dezinfikují a hojí, ale také povzbuzují a zlepšují prokrvení pleti. Sprchový gel bez přidané parfemace pečuje o pokožku celého těla, šetrně ji myje, zjemňuje a chrání před podrážděním i dehydratací.

Mytí bez vysušení

Sprchový gel Urtekram poskytne vaší pokožce důkladnou očistu, aniž byste se museli obávat jejího vysušení či podráždění. Tento šetrný sprchový gel odstraní veškeré nečistoty z povrchu pokožky, avšak zároveň nenarušuje její ochrannou hydrolipidovou bariéru. Díky přírodnímu složení s rostlinnými výtažky zároveň o pokožku pečuje a podporuje její hydrataci.

Osvěžení pro tělo i mysl

Příjemná parfemace s výtažky z aloe vera pak působí velice svěžím a čistým dojmem. Vůně aoe vera přináší energii a optimismus a jistě si ji oblíbí celá rodina. Vůně aloe vera je často synonymem čistoty a skvěle se doplňuje s esencí z citrusových plodů. Výtažek z aloe vera je pak ve sprchovém gelu zastoupen i coby účinná složka, kdy aktivně podporuje hydrataci pokožky, mírně chladí a působí proti podráždění, zarudnutí či vysušení pokožky.

Péče díky přírodním složkám

Sprchový gel Urtekram pak obsahuje i další přírodní složky, které prospívají kvalitě pokožky. Nenajdete v něm žádné syntetické sulfáty, které mohou být zdrojem podráždění pokožky. Sprchový gel Urtekram čistí pokožku efektivně, ale zároveň maximálně šetrně a je vhodný pro celou rodinu. Výtažek z máty peprné navíc podporuje prokrvení pokožky a extrakt z meduňky zklidňuje podrážděnou či přesušenou pokožky. 

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20, 9550 Mariager Dánsko, www.urtekram-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?