Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Urtekram Sprchový gel růžový 500 ml

Urtekram Sprchový gel růžový 500 ml

Růžový sprchový gel šetrně pečuje o pokožku celého těla a zároveň hýčká smysly díky jemné květinové vůni. Rostlinné tenzidy společně s esenciálními oleji pokožku šetrně myjí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Růžový sprchový gel Urtekram šetrně pečuje o pokožku celého těla a zároveň hýčká smysly díky jemné květinové vůni. Rostlinné tenzidy společně s esenciálními oleji šetrně myjí, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení pokožky. Naopak, pleť je na dotek jemná a krásně provoněná.

Jemný sprchový gel pečuje o pokožku celého těla a také hýčká a uklidňuje vaše smysly díky obsahu esenciálních olejů. Rostlinné tenzidy lehce odstraní nečistoty, aniž by pleť dráždily. Naopak, zanechají ji krásně jemnou a pružnou. Esenciální oleje z růže a pelargonie nejenom že dodávají sprchovému gelu krásnou květinovou vůni, ale také působí protizánětlivě a mírní drobná podráždění.

Uklidňující vůni sprchového gelu oceníte obzvlášť po dlouhém stresujícím dni, kdy vás příjemně naladí, uvolní a ukolébá ke klidnému spánku. Sprchový gel nejenom že pečuje o pokožku celého těla, kterou zjemňuje, ale současně hýčká vaše smysly.

Očista a péče v jednom

Sprchový gel Urtekram s výtažkem z růže je vhodný i na suchou pokožku. Díky svému šetrnému složení plnému přírodních ingrediencí při mytí nenarušuje ochrannou hydrolipidovou bariéru pokožky, proto je ideální pro všechny, kdo nechtějí svoji pokožku během sprchování zbytečně vysušovat. Sprchový gel tak v jednom kroku pokožku šetrně čistí a zároveň o ni pečuje. 

Omamná vůně

Sprchový gel bude hýčkat vaši pokožku díky výtažku z damašské růže, který blahodárně působí na sušší či stárnoucí pleť. Růžový výtažek pomáhá regenerovat pokožku a chrání ji proti vysušení. Spolu s esenciálním olejem z pelargonie navíc dodává sprchovému gelu omamnou květinovou vůni, která probudí všechny vaše smysly. Výtažek z Aloe vera pak pokožku jemně chladí, podporuje její hydrataci a zároveň efektivně zklidňuje podráždění či zarudnutí. 

Přírodní péče

Sprchový gel Urtekram pak obsahuje i další přírodní složky, které prospívají kvalitě pokožky. Nenajdete v něm žádné syntetické sulfáty, které mohou být zdrojem podráždění pokožky. Sprchový gel Urtekram čistí pokožku efektivně, ale zároveň maximálně šetrně a je vhodný pro celou rodinu. Díky esenciálním olejům navíc pečuje o všechny vaše smysly a připraví vám příjemný relaxační zážitek. 

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Výrobce: Urtekram International A/S, Klostermarken 20 , 9550, Mariager, Dánsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?