Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Faith in Nature Sprchový gel Aloe vera 400 ml

Faith in Nature Sprchový gel Aloe vera 400 ml

Skladem na pobočce

Sprchový gel s Aloe vera a vonnými oleji z ylang-ylang, pačuli či levandule vaši pokožku během sprchování či koupele očistí i ošetří, a zároveň vám díky své krásné vůni poskytne příjemný zážitek.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Aktuálně: V současné době probíhá změna designu produktů.

Sprchový gel Aloe vera Faith in Nature vaši pokožku nejen výborně umyje, ale obsažená šťáva z Aloe vera jí zároveň zajistí potřebnou péči a podpoří její regeneraci. Díky svému přírodnímu složení s čisticími látkami rostlinného původu a mořskou solí je vhodný i pro každodenní použití. Pečuje o pokožku celého těla, dodává jí potřebnou hydrataci, jemnost a zdravý vzhled. Gel má krásnou jemnou vůni Aloe vera doplněnou tóny ylang-ylang a pačuli.

Sprchový gel obsahuje šťávu z Aloe vera z ekologického zemědělství. Aloe vera je v péči o pleť mimořádně oblíbená, má totiž vynikající zklidňující, hydratační a regenerační účinky. Její pozitivní vliv na pokožku podporuje kombinace olejů z ylang-ylang, levandule, pačuli a tea tree. Všechny tyto oleje působí příznivě na pokožku a zároveň společně s Aloe vera dodávají gelu nádhernou vůni, která ještě umocní osvěžující pocit ze sprchování či koupele.

Sprchové gely Faith in Nature mají čistě přírodní složení bez parabenů či SLS. Všechny obsažené čisticí látky i vůně jsou derivovány z rostlin. Díky tomu jsou šetrné k vaší pokožce a zároveň i k životnímu prostředí.

Použití: Při sprchování naneste malé množství gelu rovnoměrně na vlhkou pokožku, vmasírujte a poté důkladně opláchněte. Pro přípravu koupele nalijte pod tekoucí vodu.

Výrobce: Faith Products Ltd, James Street , M26 1LN, Radcliffe, Velká Británie , tel: +44 161 724 4016

Nenašli jste to pravé? Co tohle?