Lavera Sprchový gel vanilka a kokos, Body Spa 200 ml

Lavera Sprchový gel vanilka a kokos, Body Spa 200 ml

Sprchový gel s vůní kokosových ořechů a sladké vanilky pohladí vaše smysly a přenese vaši vyčerpanou mysl na dovolenou na tropické ostrovy. Šetrná rostlinná mycí báze pleť nevysušuje.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sprchový gel s vůní kokosových ořechů a sladce kořenité vanilky Body Spa Lavera pohladí vaše smysly a přenese vaši vyčerpanou mysl na dovolenou na tropické ostrovy. Gel je založen na šetrné rostlinné mycí bázi, kterou tvoří cukrové a kokosové tenzidy, pleť tudíž zbytečně nevysušuje, naopak jí dopřává pořádnou výživu a hydrataci.

Obsažený betain podporuje pevnost a pružnost pleti, pomáhá jí udržovat potřebnou hydrataci a navrací pokožce ztracenou svěžest. Působí také jako antioxidant a aktivně bojuje proti projevům stárnutí. Pečuje o potřeby všech typů pokožky, je však výborný zejména pro suchou, dehydratovanou, stárnoucí a unavenou pleť.

Vůně vanilky v kombinaci s vůní kokosu působí jako mocný povzbuzovač nálady. Vanilka uklidňuje podrážděnou mysl, zmírňuje nervozitu, pomáhá také bojovat s problémy s nespavostí. Tlumí také lehčí depresivní stavy a dokonce působí i jako mírné afrodiziakum.

Očista pro tělo i mysl

Lavera sprchový gel promění vaši každodenní rutinu ve chvíle relaxace a uvolnění. Sprchový gel je ideální pro pravidelné používání a šetrně čistí vaši pokožku, aniž by ji zatížil nebo způsoboval její nadměrné vysušení. Obsahuje rostlinné tenzidy, které zajistí jemnou pěnu, která vaši pokožku umyje a zanechá ji hebkou.

Přírodní složení

Základem sprchového gelu Lavera jsou kvalitní přírodní ingredience. Sprchový gel neobsahuje syntetická pěnidla, umělá barviva či konzervanty. Díky tomu je maximálně ohleduplný k pokožce vašeho celého těla i k životnímu prostředí. Sprchový gel je vhodný i pro pokožku citlivou a náchylnou k vysušení.

Rostlinné výtažky

Díky obsahu přírodních výtažků má sprchový gel Lavera pečující benefity pro vaši pokožku. Mořská sůl pomáhá pročistit pokožku do hloubky a zároveň jí dodává potřebné minerály a stopové prvky. Také podporuje prokrvení kůže a stimuluje její detoxikaci a vylučování odpadních látek z těla. Vaše pokožka bude sametově jemná a vyživená.

Exotická vůně

Mírně sladká vůně vanilky se svěžím kokosem vás ihned přenese na tropickou dovolenou a dovolí vám zapomenout na starosti všedního dne. Vanilkové aroma zklidňuje tělo i mysl a je vhodné pro ty, kteří mají problém se zastavit a v klidu relaxovat. Spolu s kokosovou vůní pak také zlepšuje vaši náladu a přináší optimismus.

Použití: Naneste malé množství gelu na navlhčenou pokožku, rozmasírujte a poté důkladně smyjte.

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?