Natura Siberica Sprchový gel Vitamíny pro pleť 400 ml

Natura Siberica Sprchový gel Vitamíny pro pleť 400 ml

Natura Siberica Sprchový gel Vitamíny pro pleť 400 ml

Značka: Natura Siberica
Balení:
Zboží je dostupné pouze na prodejně

Sprchový gel Vitamíny pro pleť bude intenzivně pečovat o vaši pokožku i smysly. Sprchový gel bohatý na vitaminy a minerály ze sibiřských bylin a bobulovin pokožku šetrně opečuje a provoní.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu3
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Sprchový gel Natura Siberica Vitamíny pro pleť bude intenzivně pečovat o vaši pokožku i smysly. Sprchový gel bohatý na vitaminy a minerály ze sibiřských bylin a bobulovin o pokožku šetrně pečuje a zároveň ji příjemně provoní.

Báječně voňavý sprchový gel Vitamíny pro pleť obsahuje výživné extrakty z bylin a bobulí jako je moruška arktická, ostružina lesní dřišťál sibiřský či vlochyně bahenní. Kombinace těchto výtažků spolu s šetrnými rostlinnými tenzidy vytvoří jemnou pěnu, která z pokožky účinně smyje nečistoty, aniž by ji nepříjemně vysušovala či dráždila.

Pokožka je po umytí čistá, jemná a svěží a navíc krásně provoněná.

Vitaminy pro vaši pokožku

Sprchový gel Natura Siberica s vysokým obsahem vitaminů osvěží vaši pleť a působí také na vaši mysl díky svěží ovocné vůni. Sprchový gel šetrně odstraní z pokožky veškeré nečistoty a zároveň jí věnuje jemnou péči. Díky svému složení nabitému přírodními výtažky pokožku nevysušuje ani nezpůsobuje její podráždění. Díky tomuto sprchovému gelu se tak promění nudná každodenní sprcha v relaxační zážitek. 

Krásná pokožka díky vitaminům

Sprchový gel Natura Siberica má šetrnější složení, než běžné sprchové gely. Obsahuje pěnidla na rostlinné bázi, jež nenarušují ochrannou hydrolipidovou bariéru pokožky a díky tomu sprchový gel nevysušuje ani sušší pokožku a zanechá ji příjemně osvěženou. Pokožka bude díky přírodním výtažkům tonizovaná, vypnutá a hedvábně jemná. 

Osvěžení a hydratace

Sprchový gel vytváří příjemně krémovou pěnu, která smyje všechny nečistoty, ale zároveň zanechá pokožku hydratovanou. Výtažek z lesní ostružiny je nesmírně bohatý na vitamin C, který podporuje tvorbu kolagenu v pokožce, a tím i pečuje o její přirozenou pružnost a vláčnost. Extrakt z morušky arktické a dřišťálu sibiřského zásobují pokožku antioxidanty a chrání ji před předčasným stárnutím. Pokožka tak bude nejen opečovávaná, ale zároveň svěže provoněná. 

 

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Tip: Líbí se vám vůně sprchového gelu Vitamíny pro pleť? Vyzkoušejte i ostatní varianty sprchových gelů Natura Siberica.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Výrobce: Natura Siberica, 27 b.2 Tverskaya str. , Moskva, Rusko

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu3

Jak ovlivňují vitaminy naše vlasy a pleť

Ostružiny

Recenze: Sprchový gel Vitamíny pro pleť Natura Siberica

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.