Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na korektor 1 ks

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na korektor 1 ks

289
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Štětec na korektor ze syntetického vlákna určený pro zakrývání nedokonalostí. Snadno se aplikuje na pupínky, kruhy pod očima i větší plochy a jeho použití je díky jemnému vlasu velice příjemné.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Lily Lolo Štětec na korektor vás uchvátí svými mimořádně jemnými syntetickými štětinami, jenž jsou precizně zastřiženy pro přesné nanášení korektoru a bezchybné krytí nedokonalostí. Je určený především na sypké minerální korektory, ale lze jej využit takřka na libovolnou konzistenci produktu včetně krémové či tekuté. Díky umělému vlasu se korektor nevstřebává do štětin a snadnějí se nanáší.

Tento štětec je vhodný i pro vegany, jeho štětiny jsou plně syntetické. Díky tomu jsou hedvábně jemné a vhodné i na pokožku náchylnou k podráždění. Štětec nezpůsobuje červenání pleti, a je proto určený i na citlivou kůži pod očima. Tímto štětcem dokonale zakryjete pupínky a menší plošky, avšak skvěle aplikuje korektor také na kruhy pod očima, pigmentové skvrny a další větší oblasti.

Štětec má lehkou dřevěnou rukojeť, jež výborně padne do ruky, práce s ním je jednoduchá a zvládnou ji jak začátečníci, tak zkušené zákaznice. Je vhodný jak pro barevné, tak tělové odstíny korektorů a dosáhnete s tím variabilního krytí od lehkého trasnparentního po plné. Bílé lakování se stříbrnými nápisy dodává štětci elegantní vzhled.

Použití: Naneste malé množství korektoru na štětec a aplikujte na danou oblast. Pro zakrytí pupínky či drobnějších nedokonalostí využijte hrot štětce, na větší oblasti jako kruhy pod očima nanášejte korektor celou plochou štětce.

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB , Hessle East Yorkshire , Velká Británie

Složení:

dřevo, Syntetické štětiny
Z blogu (2)

28 důvodů, proč si koupit přírodní dekorativku

4 rady pro minerální make-up a začátečníky

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení:

dřevo, Syntetické štětiny