Everyday Minerals Štětec pro kouřové líčení, EM Everyday Smudge 1 ks

Everyday Minerals Štětec pro kouřové líčení, EM Everyday Smudge 1 ks

Štětec Everyday Smudge je určen pro vytvoření tzv. kouřového líčení očí.Lze jej využít i pro snadné roztírání kontur a očních linek. Abyste docílili perfektního zvýraznění očí stačí použít malé množství Vašich oblíbených očních stínů, nabrat je štětcem, sklepnout přebytečný prášek, a opatrně nanést na oční víčka.Má hustá a super měkká syntetická vlákna s recyklovatelnou bambusovou rukojetí. Vegans

Štětec Everyday Smudge je určen pro vytvoření tzv. kouřového líčení očí.

Lze jej využít i pro snadné roztírání kontur a očních linek. Abyste docílili perfektního zvýraznění očí stačí použít malé množství Vašich oblíbených očních stínů, nabrat je štětcem, sklepnout přebytečný prášek, a opatrně nanést na oční víčka.

Má hustá a super měkká syntetická vlákna s recyklovatelnou bambusovou rukojetí. Veganský produkt, netestováno na zvířatech.

Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společností

Rozměry: celková délka je 16,5 cm včetně kování, délka vlasu je 1 cm.

Čištění štětců je velice snadné: K vyčištění použijte jemný šampon a vlažnou vodu, vlasy štětce navlhčete a pomocí šamponu napěňte a následně důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. Uhlaďte vlasy štětce v jednom směru, položte štětec na čistý ručník a nechte jej přirozeně uschnout. Pokud vyčistíte štětec večer, bude ráno suchý a připraven k použití v ranních hodinách. Během schnutí nenechávejte štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Everyday Minerals, P.O. Box 42349, 78704 Austin, Texas Spojené Státy Americké, www.everydayminerals.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?