Broskvová

Výprodej
389 Kč
Broskvový lesk bez třpytek bude ladit hlavně se světle hnědými či zrzavými vlasy. Je méně pigmentovaný a během dne o rty pečuje, vyživuje je, zvláčňuje a chrání.
Výprodej
187 Kč
Matný tělový stín Peach má multifunkční využití. Je skvělý na celé víčko pro decentní líčení, ale můžete jej kombinovat i s výraznějšími odstíny či jej použít jako podklad pro výrazné třpytivé barvy.
Výprodej
361 Kč
Oční stíny Mauve pokryjí vaše oční víčka broskvově růžovou barvičkou se stříbrnou perletí a současně o ně během dne budou pečovat a chránit je před vysušením.
389 Kč
Příjemně krémová rtěnka v tělovém odstínu se snadno nanáší a díky kombinaci přírodních vosků, olejů a másel o rty během dne pečuje.
389 Kč
Rtěnka Peach rovnoměrně pokryje vaše rty světlejším broskvovým odstínem a díky obsahu přírodních vosků, olejů a másel o ně bude během dne pečovat.
389 Kč
Rtěnka v teplém cihlovém odstínu bude slušet hlavně brunetkám. Obsahuje řadu pečujících vosků, olejů a másel, které se kvalitně postarají o jemnou pokožku rtů.
Výprodej
600 Kč
Vysoce pigmentovaná veganská rtěnka s bambuckým máslem a exkluzivní, perfektně krycí texturou, dodá rtům svůdný plný odstín a navíc je vyživuje a hydratuje.
ZAO
290 Kč
Tvářenka ve formě náplně v elegantním růžovohnědém odstínu vypadá skvěle na všech odstínech i podtónech pleti. Díky přírodním ingrediencím navíc prospívá pokožce.
529 Kč
Tvářenka se shimmerem políbí vaše tváře tmavším broskvovým odstínem, rozzáří je a zároveň o jejich pleť pečuje díky jojobovému oleji či extraktu z ovsa.