Oranžová

Výprodej
 
Koupelový olej pro děti se sladkou vůní mandarinek promění každodenní koupel v zábavný večerní rituál. Přípravek křehkou pokožku nevysušuje, naopak dodává potřebnou výživu a hydrataci.
390 Kč
Extra měkká modelína ve čtyřech různých barvách z minerálních pigmentů umožňuje dětem vytvářet vlastní jedinečné tvary a rozvíjet tak jejich fantazii. Je vyrobená z obnovitelných přírodních surovin.
Výprodej
499 Kč
Kalhotková plena se zapínáním na suchý zip je tvořena bambusovou kalhotkovou plenou, dlouhou odepínací plenou a flísovou separační plenou. Pro denní i noční nošení.
389 Kč
Rtěnka Paris Red má klasický červený odstín se studeným podtónem, který je velmi univerzální. Přírodní vosky, oleje a másla budou o jemnou pokožku rtů během dne pečovat.
389 Kč
Rtěnka v teplém cihlovém odstínu bude slušet hlavně brunetkám. Obsahuje řadu pečujících vosků, olejů a másel, které se kvalitně postarají o jemnou pokožku rtů.
Výprodej
679 Kč
Nová verze SIO complete se zapínáním na suchý zip je tvořena jednovelikostními svrchními kalhotkami, bambusovou základnou a odepínatelným savým jádrem. Pro denní i noční nošení.
Výprodej
799 Kč
Marmeláda do batohu, do kabelky, do kufru...hodí se vždy a všude! Veganská regenerační marmeláda si poradí s oděrkami, suchou kůží, popraskanými rty, jizvičkami, boláky či modřinami. Jeden kelímek na všechno.
Výprodej
439 Kč
Jednovelikostní svrchní kalhotky využijete po celé přebalovací období. Praktický flísový okraj chrání před otlačením nožiček a před protečením. Jsou nepromokavé, ale zároveň prodyšné.
Sleva 40 %
ZAO
506 Kč   304 Kč
Tvářenka v atraktivním cihlovém odstínu dodá vaší tváři přirozený ruměnec a svěžest. Nezatěžuje pokožku, chrání proti známkám předčasného stárnutí a vydrží po celý den.
Sleva 45 %
ZAO
290 Kč   160 Kč
Kompaktní tvářenka ve formě náplně je velice praktická a můžete díky ní snadno měnit odstíny. Dodá vaší tváři šťavnatou cihlovou barvu a je skvěle pigmentovaná.