Biologicky rozložitelný

 
Přírodní repelentní olej pro děti je nezbytným doplňkem na letní dovolenou nebo na procházku lesem. Je vhodný pro děti od 2 let. Obal je vyrobený z biodegradabilního PLA plastu.
147 Kč
Přírodní bezbarvý balzámek s mangovým máslem a esencí z jedle bělokoré zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
147 Kč
Přírodní jemně třpytivý balzámek s hnědým nádechem zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
387 Kč
Multifunkční přípravek pro odlíčení, vyčištění i tonizaci pleti! Tento pomocník 3v1 by měl být nedílnou součástí vaší cestovní kosmetické taštičky. Je zabalený v biodegradabilní PLA lahvičce s pumpičkou pro jednuduché
251 Kč
Mycí olej je šetrnou alternativou klasických sprchových gelů, čistí pokožku velmi jemným způsobem, nevysušuje ji, ale naopak posiluje její ochrannou bariéru k zadržení potřebné vlhkosti. Je zabalený v biodegradabilní
219 Kč
Některé produkty značky Kvitok mohou být dočasně zabalené v plastovém obalu. Vyvážená směs přírodních složek chrání pokožku před dehydratací a zároveň zmírňují její podráždění a začervenání. Olej je zabalený v biodegr
147 Kč
Přírodní balzámek s jemně růžovým nádechem zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.
163 Kč
Tuhé mýdlo se šťavnatou vůní třešní, bio konopným olejem a fair trade certifikovanými surovinami vytváří hebkou pěnu, která nevysouší pokožku. Baleno v 100% rozložitelném a recyklovaném papíru.
147 Kč
Přírodní bezbarvý balzámek s jemně pálivou, svěže sladkou vůní zatočí s vysušenou pokožkou rtů a poskytne jí ochranu před nepříznivými vnějšími vlivy.