Problematická pleť

269 Kč
Ashwagandha od značky Naturalis je 100% BIO produkt, který díky svému původu a šetrnému způsobu pěstování obsahuje maximum účinných látek.
319 Kč
Dermal je rostlinný, čistě přírodní prostředek, který obsahuje například lopuch, heřmánek nebo oves známé pro jejich příznivé účinky na stav pokožky.
 
Extrakt z hořkého jádra je vhodný jak pro vnitřní podávání, tak pro aplikaci na pokožku nebo pro osvěžění dechu.
 
Komplex pro krásu obsahuje řadu bylinných výtažků, ale i vitaminy a minerály ve formě sloučenin. Nechybí ani přidaný zinek či biotin, které přispívají k normálnímu stavu pokožky, vlasů a nehtů.
499 Kč
Kapsle bez obsahu lepku či želatiny kromě křemíku obsahují také bylinné výtažky. Například přesličku, která podporuje pružnost cév a působí pozitivně na stav pleti, vlasů a nehtů.
548 Kč
Magnéziový olej Original je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Hořčík dodaný transdermálně dokáže tělo přirozeně a efektivně využít.
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Flexi je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně podpořit optimální stav kloubů. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Sensi je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík. Díky jemnému složení je vhodný i pro citlivou pleť. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.
368 Kč
Magnéziový olej ve spreji Sport je skvělým způsobem, jak tělu dodat chybějící hořčík a současně jej povzbudit před a po sportovním výkonu. Hořčík je vhodným doplňkem při psychickém i fyzickém vypětí.