Za studena lisovaný

Olej získaný metodou lisování za studena byl zpracován tím nejšetrnějším způsobem. Díky absenci rozpouštědel a vysokých teplot je takový olej nekontaminovaný organickými rozpouštědly a zachovává si vysoké množství účinných látek.

399 Kč
Acai sérum je označován elixírem mládí. Je vhodný pro zralou pleť, skvěle ovšem pečuje i o vaše vlasy.
324 Kč
Za studena lisovaný arganový olej nebo-li marocké zlato zabraňuje stárnutí kožních buněk, napomáhá udržovat potřebnou vlhkost v pokožce a celkově ji zpevňuje. Pomáhá také při lupénce, ekzémech či akné.
524 Kč
Bio arganový olej lisovaný za studena pro regeneraci, zklidnění a hydrataci. Je vhodný pro všechny typy pleti, pro letní i zimní použití.
590 Kč
Unikátní čisticí balzám obsahuje pouze 100% RAW kokosový olej a přírodní směs esencí. Vyhovuje potřebám mastné pleti s akné. Lze jej využít i jako denní či noční krém!
175 Kč
Hroznový olej je plný minerálů a vitaminů, je vhodný pro mastnou a problematickou pleť, hodí se i pro péči o vlasy. 
336 Kč
Jemně našlehaný konopný krém nejen na tělo, ale i na obličej. Je vhodný pro citlivou, suchou, aknózní a ekzematickou pokožku. Využije jej i na suché lokty či chodidla.
324 Kč
Za studena lisovaný olej z malinových semínek je skvělým bojovníkem proti vráskám, napomáhá zlepšit stav ekzematické pokožky a eliminuje začervenání.
 
Za studena lisovaný mandlový olej je vhodný pro všechny typy pleti, který je svým složením velmi blízký kožnímu lipidovému filmu. Využijete jej např. na bolestivé bradavky nebo k posílení nehtů.
524 Kč
Olejíček pro masáž celého těla s hojivými a zklidňujícími účinky za studena lisovaného konopného oleje. Je hypoalergenní a vhodný tak i pro citlivou pokožku.