Bioinformační produkty

536 Kč
Bylinné kapky Androzin obsahují mimo jiné kotvičník, který příznivě působí na pohlavní orgány a hormonální aktivitu.  
Výprodej
559 Kč
Doprodej produktu. Extrakt z jihoamerické rostliny annona, známé také jako graviola. Annona je bohatá na vitamin C a různé minerální látky, ale také v ní najdeme množství bílkovin či nenasycených mastných kyselin.
Výprodej
536 Kč
Bylinné kapky Astofresh obsahují směs silic bylin obohacenou o bioinformace. Díky eukalyptu napomáhá normální funkci dýchacího systému.
536 Kč
Kapky Astomin obsahují bylinky jako lékořice, levandule, puškvorec či galgán, které podporují trávení.
330 Kč
Bioinformační kapky Audiron obsahují pečlivě zvolenou kombinaci 7 bylinek, vitaminu E, komplexu bioinformací a éterických olejů.
536 Kč
Bioinformační doplněk stravy Baktevir je bohatý na bylinné extrakty, jako je echinacea, která přispívá k normální funkci horních cest dýchacích a k přirozené obranyschopnosti.
410 Kč
Aromatická koupel Balneol je bohatá na vysoký podíl huminových látek a směs esenciálních olejů. Je vhodná zejména pro svaly a klouby namožené sportem.
536 Kč
Bioinformační doplněk stravy Detoxin obsahuje mimo jiné ostropestřec mariánský, který napomáhá normalizovat funkci jater a je přirozený antioxidant.
936 Kč
Bioinformační doplněk stravy Deviral díky obsahu řepíku pozitivně působí na činnost ledvin, jater a žlučníku a současně harmonizuje vylučování.
736 Kč
Bioinformační kapky Dinavir v sobě spojují účinky mnoha bylin a éterických olejů. Obsahují například yzop, šalvěj či jablečník.
593 Kč
Bioinformační přípravek s obsahem čisté pryskyřice Croton lechleri známé jako dračí krev.
536 Kč
Kapky Estrozin využívají kombinaci bylin, jako je kontryhel či hluchavka, které působí příznivě na ženský organismus během menstruace či v období klimakteria.
Výprodej
588 Kč
Bioinformační kapsle Flavocel obsahují vitamin C, který podporuje činnost imunitního systému. Přidaný ibišek má pak výborné tonizační účinky a podporuje emoční komfort a mentální zdraví.
377 Kč
Grepofit drops obsahuje etrakt z grapefruitu, třapatky nachové, ibišku súdánského a šalvěje lékařské.  
287 Kč
Termální voda s kombinací bylinek, kyselinou hyaluronovou a grepovým výtažkem čistí nosní dutinu a optimalizuje vlhkost jejích sliznic.
512 Kč
Bioinformační kapky Gynex obsahují chaluhu, která harmonizuje hormonální systém a lékořici lysou, která udržuje dobrý stav reprodukčního a močového systému.  
Výprodej
536 Kč
Regenerační bioinformační kapky Intocel obsahují například len setý, který napomáhá udržovat optimální zažívání nebo také kadidlovník pravý, který podporuje funkci a stav kloubů.
447 Kč
King Kong obsahuje například kombinaci tolice a ženšenu. Ženšen podporuje emoční komfort a odolnost organismu.