Black Friday je tu! Mega slevy 50 - 90 %! Ale pozor, platí pouze 27. - 30. 11.!

Dřevitá

524 Kč
Parfém potěší vůní středomořských bylinek a kořeněného cedrového dřeva a vavřínu. Tvoří úžasně povzbuzující vůni, která potěší a příjemně nabudí každý den.
524 Kč
Parfém vás potěší svěží vůní citrusů s jemnými hřejivými tóny santalového dřeva. Má sytou hřejivou vůni citrusových plodů zjemněných aromatickým santalovým dřevem a balzamickým cistusem.
684 Kč
Parfém vás potěší nahořklou dřevitou vůní s kořeněnými tóny. Sytá a přitom čistá vůně je doplněna o kyselé osvěžující tóny citrusových plodů.
 
Tato toaletní voda je jako stvořená pro všechny temperamentní ženy, které jsou samy sebou. Zpočátku je svěží po citrusech, přechází do tónů jasmínu a v závěru vás uchvátí spojením sladkých dřev a pižma.
106 Kč
Bílý kopál se svou pryskyřičnatou až balzamickou vůní s tóny dřeva má výborné očistné a ochranné účinky. Podporuje ozdravný proces, zlepšuje náladu a zajistí vám klidný spánek.
 
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má energizující vůni citronové trávy, verbeny a bergamotu s tóny růžového dřeva. Je vhodné pro normální pokožku.
 
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů se zemitými tóny pomeranče, bergamotu, hřebíčku, pižma a pačuli. Je vhodné pro normální pokožku.
 
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů je inspirované noční oblohou, nekonečností vesmíru a úchvatnými obrazy, které vytváří mlhoviny a supernovy. Je vhodné pro normální pokožku.
149 Kč
Tuhé veganské mýdlo ze zmýdelněných rostlinných olejů má magickou vůni pomeranče s tóny pačuli, jasmínu, geránia a růžového a santalového dřeva.Je vhodné pro normální pokožku.
95 Kč
Myrhová pryskyřice se svou dřevitě balzamickou vůní má skvělé uklidňující a relaxační účinky, podporuje klidní spánek i meditaci a uzemnění.
 
Dřevitá až pryskyřičnatá vůně s tóny kokosu má vynikající očistné, harmonizační a ochranné účinky. Probudí vaše vnitřní já a podpoří práci s energiemi i vnímání jiných světů či duchovních bytostí.
Sleva 50 %
 
Parfémová voda je vhodná pro ženy podobající se bohyni Cybele, dárkyni života. Nejvhodnější je pro ženy silné, vitální a vyjímečné, energetické, někdy až divoké ale zárověň citlivé.