Slovenská republika

899 Kč
s karnosinem obohacený vitaminy C, D a E v rostlinné kapsli. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a spolu s vitaminem E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem. 
Výprodej
936 Kč
Bioinformační doplněk stravy Deviral díky obsahu řepíku pozitivně působí na činnost ledvin, jater a žlučníku a současně harmonizuje vylučování.
399 Kč
s hořčíkem a s vysokou dávkou vitaminu D3 ve veganské kapsli. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové systému a k normální psychické činnosti
549 Kč
ve formě rostlinné směsi superpotravin a antioxidantů bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.
439 Kč
ve formě rostlinné směsi superpotravin a adaptogenů bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.
449 Kč
ve formě směsi kakaa, bylinek a superpotravin bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.
419 Kč
ve formě rostlinné směsi kávy, bio funkčních hub, skořice a kořene čekanky bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě skvělého nápoje.
439 Kč
z rostlinného zdroje smíchaný s kakaem, macou, lucumou a kokosovým cukrem je skvělou volbou pro sportovce, vegany i nevegany i nadšené experimentátory v kuchyni!
279 Kč
obsahuje vysoké množství vitaminu D3 (cholekalciferol), který má v těle vliv na řadu důležitých procesů a funkcí. 
489 Kč
BIOMIN Vitamin K2 + D3 obsahuje kombinaci vitaminů K2 a D3, které se svými účinky v organismu vzájemně doplňují a představují tak dokonalou souhru. 
449 Kč
s vitaminem K2 (MK-7) přispívá nejen k udržení normálního stavu kostí. Doplněk stravy vhodný pro vegany.