Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Almara Soap Sůl do koupele, Time to Relax 450 g

Almara Soap Sůl do koupele, Time to Relax 450 g

Relaxační sůl do koupele uvolní vaše tělo, zklidní vaši mysl a pomůže vám načerpat nové síly po náročném dni.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Sůl do koupele Time to Relax od značky Almara Soap je ideálním pomocníkem po náročném dni. Navodí příjemnou, voňavou atmosféru, uvolní ztuhlé tělo a posílí vaši mysl. Vysoký obsah slunečnicového a mandlového oleje zabrání vysušování pokožky po koupeli. Svým designem a ekologickým skleněným obalem s kovovým víčkem se bude vyjímat v každé koupelně.

Koupelová sůl obsahuje na minerály bohatou epsomskou sůl, která je proslulá svými zklidňujícími účinky, působením proti stresu a bolesti kloubů a svalů. Obsahuje také mořskou a hrubou himálajskou sůl. Jemně namletá směs měsíčku, levandule, růže a slézu koupel krásně provoní a jemně ji zbarví do modra. Příjemnou vůni podpoří také esenciální oleje z levandule, eukalyptu a Litsea cubeba.

Hlavním produktem české značky Almara soap jsou ručně vyráběná přírodní mýdla, která získávají tradiční metodou za studena. Hlavními složkami jsou rostlinné oleje, 100% esenciální oleje, rostlinné maceráty a výluhy. Almara soap nabízí mýdla jak pro citlivou či ekzematickou pokožku, tak i různá fancy mýdla či limitované edice.

Použití: Před použitím směs protřepejte nebo promíchejte lžící. Nasypte minimálně 2 lžíce soli do vany naplněné teplou vodou. Nechte směs rozpustit, ponořte se a relaxujte minimálně 10-15 min.

Výrobce: Veronika Machková, Slepá 67 , 250 92, Šestajovice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?