Taoasis Šalvěj, Bio Demeter 5 ml

Salbei BIO/demeter, 5 ml

Taoasis Šalvěj, Bio Demeter 5 ml

Salbei BIO/demeter, 5 ml

Značka: Taoasis
Certifikáty: DEMETER
Certifikát DEMETER
239
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: 27. 5. u vás
Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, OC DBK > 3 ks / Praha, Karlín > 3 ks / Praha, Palác Lucerna > 3 ks

Šalvěj výborně pečuje o mastnou či problematickou pleť i vlasy s lupy. Pomáhá podporovat soustředění a paměť a působí antidepresivně. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu7
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej ze šalvěje Taoasis má svou typickou bylinkovou vůni, která je mírně hořká a můžete v ní hledat tóny kafru. Posiluje činnost nervového systému a podporuje soustředění i paměť. Můžete ji využít také v případě, že vás trápí vysoký tlak, napomáhá ho totiž snižovat.

Šalvějový esenciální olej působí sedativně a antidepresivně a pomáhá uvolňovat psychické napětí. Díky tomu, že obsahuje fytoestrogeny, je vhodná při různých potížích ženské hormonální sféry. V aromaterapii se tedy uplatní při premenstruačním syndromu, bolestivé menstruaci či nepříjemných projevech v období klimakteria. Šalvěj dále působí příznivě na dýchací systém.

Podporuje zažívání a trávení a je vhodná při problémech, jako je pálení žáhy nebo průjem. Éterický olej ze šalvěje je také mimořádně vhodný k péči o pokožku. Pomáhá zmírňovat nadměrné pocení a má dezinfekční a antibakteriální účinky. Má svíravé účinky, lehce stahuje póry a přispívá ke snížení činnosti mazových žláz. Je tedy vhodný pro přidání do kosmetiky pečující o mastnou nebo problematickou pleť. Můžete ho přidat i do šamponu k ošetření vlasů s lupy.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Tip: Éterický olej šalvěj je vhodný pro výrobu domácí kosmetiky.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 10 let věku, těhotné a kojící ženy. Může vyvolat alergickou reakci. Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: mastná pleť, nespavost a nervozita, problematická pleť a akné, snížení krevního tlaku, žaludeční problémy , zralá pleť

Produktové řady: Taoasis Jednodruhové ÉO

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu7

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Co byste měli vědět před koupí éterických olejů

DIY voňavé bomby do koupele aneb Pořádně si zašumět

DIY voňavé vánoční dárky

Jak vyléčit bolesti v krku bez antibiotik?

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Taoasis Jednodruhové ÉO

Nenašli jste to pravé? Co tohle?