Taoasis Ylang - ylang, Bio 5 ml

Ylang Ylang BIO 5 ml

Taoasis Ylang - ylang, Bio 5 ml

Ylang Ylang BIO 5 ml

299
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: 27. 5. u vás
Praha, Karlín > 4 ks / Praha, Palác Lucerna > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, OC DBK > 2 ks

Esenciální olej Éterický olej s omamnou exotickou vůní okouzlí všechny vaše smysly. Působí proti stresu a nespavosti, pomáhá snižovat krevní tlak a díky afrodiziakálním účinkům je vhodný pro smyslnou masáž.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu5
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Éterický olej Ylang-ylang BIO Taoasis se svou opojnou vůní patří mezi afrodiziaka. Kromě toho dodá vašemu domovu příjemnou atmosféru, která okouzlí všechny vaše smysly. Ylang-ylang také nabízí příznivé účinky na psychiku. Kromě toho, že je vhodný pro uvolněné při nadměrném stresu, zlepší náladu a prohloubí meditaci. Osvědčil se také při nespavosti.

Esenciální olej pomáhá snižovat krevní tlak a zklidňovat dýchání. Je výborný také jako kosmetický prostředek, a to zejména v péči o suchou nebo zralou pleť. Čistí ji, zjemňuje, celkově ji rozzáří a také působí proti zánětům. Esenciální olej ylang-ylang můžete díky jeho afrodiziakálním účinkům využít ke zpříjemnění chvilek strávených s vaším partnerem a užít si například smyslnou masáž.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: Demeter, BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Použití: Pár kapek éterického oleje ylang-ylang nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě kapka, ve větších použijte maximálně 2 kapky. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než kapku. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Tip: Éterický olej ylang-ylang je vhodný pro přípravu domácích parfémů. Nekapejte ho ale mnoho, protože je velmi aromatický a je schopný úspěšně zastínit další éterické oleje v něm.

Upozornění: Nepoužívejte při nízkém krevním tlaku, u dětí do šesti let, těhotné ženy jej mohou používat v polovičním ředění od ukončeného třetího měsíce gravidity (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Éterický olej kananga je poměrně silně aromatický, nedávkujte do aromalapmy více než 2 kapky (při použití ve velké místnosti). Neaplikujte éterický olej na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje.

Německá značka Taoasis kombinuje do svých výrobků kvalitní esenciální oleje. Její filozofie stojí na třech pilířích: 100% přírodní ingredience, suroviny z obnovitelných zdrojů a profesionálové z oboru aromaterapie. U produktů Taoasis můžete nalézt hned několik certifikátů: BIO NACH EG-ÖKOVERORDNUNG, Natrue, BDIH či Cosmos Organic.

Ostatní kategorie: Aromaterapie, Bio éterické oleje

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, mastná pleť, nespavost a nervozita, snížení krevního tlaku, stres a úzkost, suchá pleť, zralá pleť

Výrobce: TAOASIS GmbH, Dahlbrede 3 , 32758, Detmold, Německo

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu5

DIY voňavé vánoční dárky

Milovaný nebo nenáviděný podzim?

Víte, co je aromapsychologie?

Voňaví kouzelníci Taoasis

Zbavte se nadbytečné chemie: Úklid s přírodními pomocníky

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?