Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

Skladem > 5 ks

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan neboli Vyvanutí dračí jeskyně je vhodná, pokud vás trápí ucpaný nos, například v pylové sezoně.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Vyvanutí dračí jeskyně je vytvořena podle tradiční receptury, která je lehce obměněna tak, aby vyhovovala současné době. Je doporučovaná v případě ucpaného nosu, například během pylové sezony. Uvolňuje a vylučuje chladný i horký vítr, oheň a horký toxin. Zároveň působí na horní ohniště, plíce, ale i ledviny.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Běžné dávkování pro dospělé je 3x denně 8 kuliček. Děti od 6 let užívají 2x denně 4 kuličky. Toto dávkování se u alergií dodržuje, u zánětů dutin se v úvodu léčby zvyšuje na dvojnásobek (3x denně 16 kuliček u dospělých).

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 6 let. V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?