Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan neboli Vyvanutí dračí jeskyně pomáhá zlepšovat stav organismu při chronické rýmě, zánětech dutin, zvětšených nosních mandlích a při alergické rýmě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Vyvanutí dračí jeskyně pomáhá zlepšovat stav organismu při akutní i chronické rýmě, zánětech dutin nebo zvětšených nosních mandlích. Nepoužívá se však jako prevence těchto obtíží.

Formule pomáhá uvolňovat horní cesty dýchací, pomáhá zlepšovat stav u již propuknuté rýmy infekčního či alergického původu, u zánětu dutin či nosní neprůchodnosti. Její užívání je vhodné při alergické rýmě doprovázené svěděním či pálením sliznic a kýcháním.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Běžné dávkování pro dospělé je 3x denně 8 kuliček. Děti od 6 let užívají 2x denně 4 kuličky. Toto dávkování se u alergií dodržuje, u zánětů dutin se v úvodu léčby zvyšuje na dvojnásobek (3x denně 16 kuliček u dospělých).

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 6 let. V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Řepeň sibiřská, Šácholan čínský, Klanošanta jemnolistá, Anemarrhena asfodelkovitá, Lékořice uralská, Zlateň indická, Děhel dahurský, Ledebouriela seselovitá, Zlatice převislá, Platykodon Velkokvětý, Klanopraška čínská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?