Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical, neboli Vyvanutí dračí jeskyně, pomáhá zlepšovat stav organismu při chronické rýmě, zánětech dutin, zvětšených nosních mandlích a při alergické rýmě doprovázené svěděním či pálením sliznic a kýcháním.

Formule pomáhá uvolňovat horní cesty dýchací, pomáhá zlepšovat stav u již vyjádřené rýmy infekčního či alergického původu, u zánětu dutin či nosní neprůchodnosti.

Směs se užívá v případech již propuknuté rýmy, zánětu dutin, nosní neprůchodnosti či alergie, nepoužívá se jako prevence.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. U rýmy a zánětu dutin se směs užívá do vymizení sekrece.

Dávkování: Běžné dávkování pro dospělé je 3x denně 8 kuliček. Výrobek není určen pro děti do 6 let. Děti od 6 let užívají 2x denně 4 kuličky. Toto dávkování se u alergií dodržuje, u zánětů dutin se v úvodu léčby zvyšuje na dvojnásobek (3x denně 16 kuliček u dospělých).

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pravdivé složení a vlastnosti

Složení: Řepeň sibiřská, Šácholan čínský, Klanošanta jemnolistá, Anemarrhena asfodelkovitá, Lékořice uralská, Zlateň indická, Děhel dahurský, Ledebouriela seselovitá, Zlatice převislá, Platykodon Velkokvětý, Klanopraška čínská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Detoxin 50 ml

Kapky Detoxin využívají síly kombinace bylin, aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník.