Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan

  • Bez DPH 187 Kč

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan neboli Vyvanutí dračí jeskyně pomáhá zlepšovat stav organismu při chronické rýmě, zánětech dutin, zvětšených nosních mandlích a při alergické rýmě.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 007 Bi Mi Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Vyvanutí dračí jeskyně pomáhá zlepšovat stav organismu při akutní i chronické rýmě, zánětech dutin nebo zvětšených nosních mandlích. Nepoužívá se však jako prevence těchto obtíží.

Formule pomáhá uvolňovat horní cesty dýchací, pomáhá zlepšovat stav u již propuknuté rýmy infekčního či alergického původu, u zánětu dutin či nosní neprůchodnosti. Její užívání je vhodné při alergické rýmě doprovázené svěděním či pálením sliznic a kýcháním.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení, a to maximálně 5 dní bez přerušení.

Dávkování: Běžné dávkování pro dospělé je 3x denně 8 kuliček. Děti od 6 let užívají 2x denně 4 kuličky. Toto dávkování se u alergií dodržuje, u zánětů dutin se v úvodu léčby zvyšuje na dvojnásobek (3x denně 16 kuliček u dospělých).

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 6 let. V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Řepeň sibiřská, Šácholan čínský, Klanošanta jemnolistá, Anemarrhena asfodelkovitá, Lékořice uralská, Zlateň indická, Děhel dahurský, Ledebouriela seselovitá, Zlatice převislá, Platykodon Velkokvětý, Klanopraška čínská

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Přebal: papírový

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Detoxin 50 ml

Kapky Detoxin využívají síly kombinace bylin, aktivně pročišťují celý organismus, odvádí z něj škodlivé látky a současně podporují správnou činnost orgánů, jako jsou játra či žlučník.