Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 061 Xiao Yao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 061 Xiao Yao Wan

TCM formuli Xiao Yao Wan neboli Volnost svobodného poutníka nalezne své využití při nervozitě či náladovosti i při bolestech žaludku způsobených stresem. Lze užívat také při premenstruačním syndromu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Aktuálně: Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační.

TCM formule 061 Xiao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Volnost svobodného poutníka se užívá při takových potížích, jako je neklid, nervozita, střídání nálad či pocity tísně. Lze ji aplikovat také během premenstruačního syndromu. Kombinace osmi bylin pomáhá uvolňovat organismus tím, že nepotlačuje potíže, ale pomáhá rozpustit blokády v těle.

TCM formuli Volnost svobodného poutníka díky pivoňce bělokvěté či děhelu pomáhá tlumit premenstruační potíže i bolesti během menstruace. Atraktylis nebo zázvor přispívají k odstraňování trávicích obtíží a bolestí žaludku, které vznikají v důsledku stresu. Pornatka kokosová já známá svými sedativnímu účinky, napomáhá zklidňovat při podrážděnosti, nervozitě a neklidu a užívá se při emoční nestabilitě.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení. Při premenstruálním syndromu se podává 5 dnů před začátkem menstruace.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.