Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 061 Xiao Yao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 061 Xiao Yao Wan

Skladem > 5 ks

TCM formuli Xiao Yao Wan neboli Volnost svobodného poutníka je vhodná při problémech s trávením nebo při menstruaci.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 061 Xiao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Volnost svobodného poutníka je základní směsí při stagnaci jaterní qi, nedostatečnosti krve jater nebo nerovnováze mezi játry a slezinou. To se projevuje problémy s trávením, při menstruaci apod. Formule Volnost svobodného poutníka obsahuje bylinky, které zprůchodňují tok jaterní qi a uvolňují zauzlení. Kromě toho zpevňují slezinu, vyživují krev a upravují její oběh. Na krevní systém působí pozitivně například obsažený děhel čínský, na trávení zázvor či lékořice.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 15 minut před jídlem nebo minimálně 30 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Tuto formuli užívejte pouze při akutních symptomech nachlazení a to maximálně 5 dní bez přerušení. Při premenstruálním syndromu se podává 5 dnů před začátkem menstruace.

Dávkování: Užívejte 8 dražé 3-4x denně.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?