Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 062 Jia Wei Xiao Yao Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 062 Jia Wei Xiao Yao Wan

TCM formule 062 Jia Wei Xiao Yao Wan pomáhá zlepšovat stav organismu při podrážděnosti, sklonech ke vztekání se, pocitech horka, kožních zánětech a u žen při potížích s menstruací.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

TCM formule 062 Jia Wei Xiao Yao Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Zklidnění zčeřené hladiny pomáhá zlepšovat stav organismu při podrážděnosti, sklonech ke vztekání se, pocitech horka, kožních zánětech u žen a zhoršování potíží před menstruací.

Formule pomáhá uvolnit vnitřní napětí a podráždění, mírnit opakované emoční výbuchy a mírnit sklony k nespavosti a myšlenkovému neklidu.

Směs se užívá v případě pocitu vnitřního horka či vyprahlosti, výraznější podrážděnosti s tendencí ke snadnému emočnímu vzplanutí, sklonu k nespavosti a myšlenkovému neklidu a také v případě pálení žáhy, sklonu ke gynekologickým zánětům a problematické pleti.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8 pilulek. Účinek lze pozorovat po dvou týdnech užívání. Při trvalé stresové zátěži je vhodné podávání dlouhodobé. Při premenstruálním syndromu se podává 5 dnů před začátkem menstruace. Při kombinacích s jinými produkty se podává z každého druhu 3 x denně 4 až 8 kuliček, dávka se může libovolně snižovat či zvyšovat dle stavu.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Prorostlík čínský, Pivoňka bělokvětá, Pornatka kokosová, Atraktylis velkohlavý, Děhel čínský, Pivoňka polokřovitá, Lékořice uralská, Zázvor obecný, Gardenie jasmínová, Máta mnohokalichová

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Specifická označení: tradiční čínská medicína

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.