Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 064 Shu Gan Wan

Lanzhou Pharmaceutical TCM formule 064 Shu Gan Wan

TCM formule 064 Shu Gan Wan pomáhá zlepšovat stav organismu v případě nadýmání po jídle, říhání a plynatosti, dále při průjmu, bolestech břicha a příznacích zhoršujících se stresem.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

TCM formule 064 Shu Gan Wan Lanzhou Pharmaceutical neboli Utišení větrné bouře pomáhá zlepšovat stav organismu v případě nadýmání po jídle, říhání a plynatosti, dále při průjmu, bolestech břicha a příznacích zhoršujících se stresem.

Formule pomáhá upravovat zažívací obtíže se zřetelem na zlepšení funkce jater, žlučníku a slinivky. Nejčastěji tyto problémy vznikají působením chronického stresu, nesprávnými stravovacími návyky a přepracováním. Pomáhá i v případech přetrvávajících trávicích poruch a bolestí po operaci žlučníku. Formule pomáhá zmírňovat břišní bolesti způsobené zejména zácpou, pomáhá zastavit zvracení, říhání nebo škytavku a harmonizuje trávení.

Směs se užívá v případě nadýmání a bolestí břicha po jídle, kašovité či průjmovité stolice, nechutenství, trávicích obtíží či chronického zánětu slinivky.

Použití: Formuli užívejte bez jídla, a to minimálně 30 minut před jídlem nebo minimálně 60 minut po jídle. Můžete nadále užívat doplňky stravy a předepsané léky, na které jste zvyklí, ale zachovávejte mezi nimi a formulí pauzu alespoň 30 minut, aby se nezměnil poměr složek formule. Formuli zapijte 1 dl vody či zeleného čaje. Směs se neužívá v těhotenství.

Dávkování: Užívejte 3x denně 8-16 pilulek. Účinek lze pozorovat po dvou týdnech užívání.

Upozornění: V případě otázek spojených se složením a obvyklým užíváním TCM formulí, je možné konzultovat s TCM terapeutem. V případě otázek spojených s konkrétními symptomy, nemocemi a jejich léčbou konzultujte se svým praktickým či odborným lékařem. Každá z formulí představuje zásah do fungování těla jako celku, je třeba zvolit vhodnou kombinaci bylin a dávkování, prosím porovnejte všechny časté symptomy uvedené u indikace každé formule a užívejte formule pouze po odborné konzultaci. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Dovozce i výrobci těchto formulí se mění v průběhu času. Z tohoto důvodu Vás může překvapit různý vzhled stejných formulí.

Ostatní kategorie: Játra a žlučník

Užití: vnitřní

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?