Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

ESI Tea tree 25 ml

ESI Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Čistý tea tree olej ESI má skvělé dezinfekční a antibakteriální vlastnosti. Kromě toho působí antimykoticky i antisepticky a aktivně regeneruje poškozenou pokožku. Olej je vlastně takovou přírodní dezinfekcí, která spolehlivě eliminuje záněty, regeneruje drobná tržná i řezná poranění, skvěle ošetřuje štípnutí hmyzem, ale také působí proti aftům a oparům.

Tea tree olej je silné přírodní antiseptikum, poškozenou pokožku spolehlivě léčí, aktivně napomáhá její regeneraci a zároveň chrání před opětovným výskytem zánětu. Olej má skvělé antiseptické, antibakteriální i antimykotické účinky, skvěle tak hojí akné, afty, opary a jiná drobná poranění. Díky léčivým účinkům jej lze použít i k léčbě kožních mykóz a působí pozitivně i při revmatismu a artritidě.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte nejlépe přímo na osušenou postiženou pokožku a nechte vstřebat. Olej také můžete přidat do čisté vody a poté použít k oplachům či sedacím koupelím.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 6 let. U menších dětí ho můžete dávkovat velmi opatrně (max. 1 kapku), ale ne příliš často. Těhotné ženy ho mohou používat od 3. měsíce.

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Výrobce: ESI s.p.a., Via delle Industrie 1 , 17012, Albissola Marina, Itálie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?