Bio-D Tekutý prací gel 1 l

Bio-D Tekutý prací gel 1 l

  • Bez DPH 140 Kč

Tekutý prací gel je vhodný pro praní bílého, tmavého i stálobarevného prádla v pračce při teplotách do 90°C i pro praní v ruce.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tekutý prací gel Bio-D je vhodný pro praní bílého, tmavého i stálobarevného prádla v pračce při teplotách do 90°C i pro praní v ruce. Jemné složení na bázi rostlinných tenzidů účinně odstraňuje i odolnější skvrny a nečistoty, zároveň je šetrné k pranému textilu, nevyšisuje barvy ani nepoškodí strukturu prádla. Rostlinné tenzidy se navíc rozkládají na v přírodě se přirozeně vyskytující látky a nadměrně nezatěžují životní prostředí.

Koncentrovaný prací gel bez obsahu fosfátů účinně pere světlé i stálobarevné prádlo díky rostlinným tenzidům a zmýdelněným olejům. Gel je účinný, poradí si i s odolnějšími nečistotami a mastnotou, přesto nevyšisuje barvu a nezdeformuje strukturu prádla. Prací gel je navíc obohacen o kyselinu citronovou, která přirozeně podporuje barvu praného textilu a vylepšuje zářivý odstín bílého prádla.

Použití: Na várku prádla přidejte podle míry znečištění do zásobníku pračky 40-60 mililitrů pracího gelu.

Upozornění: Skladujte mimo dosah dětí!

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Potassium Cocoate (5-15 %) , Ethanol, Non-Ionic Tensides, Anionic Tensides (>5 %) , Sodium Citrate, Amphoteric Surfactant, Citric Acid

Možné alergeny: Ethanol, Sodium Citrate, Citric Acid

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Složení: bez vůně, vhodné pro vegany

Výrobce: The Bio-D Company Ltd, Unit 31 Bergen Way, HU7 0YQ Sutton Fields, Hull Velká Británie, tel: +44-191 418 8209, http://www.biodegradable.biz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?