Urtekram Tělové mléko růžové 245 ml

Urtekram Tělové mléko růžové 245 ml

  • Bez DPH 194 Kč

Růžové tělové mléko Urtekram pečuje o pokožku celého těla díky výživnému složení bohatému na množství pečujících olejů a másel. Obsažené esenciální oleje nejenom že chrání pokožku před podrážděním a vznikem zánětů, ale také ji příjemně provoní.

Základ tělového mléka tvoří kombinace výživného oleje z oliv, jojoby, mandlí a bambuckého másla. Všechny tyto rostlinné látky obsahují množství nenasycených mastných kyselin, vitaminů a minerálních látek, které pokožka pro své zdraví potřebuje. Obzvlášť významný je podíl vitaminu E, silného antioxidantu. Ten pokožku posiluje, zachovává její elasticitu a chrání ji před známkami předčasného stárnutí.

O zklidnění pokožky a zmírnění začervenání se starají výtažky z Aloe vera společně s olejem z pupalky. Kromě toho, Aloe v pokožce uzamyká tolik potřebnou hydrataci. Jemnou vůni dodávají tělovému mléku výtažky z pelargonie a damašské růže, které pokožku provoní na dlouhou dobu. Tělové mléko nejen že aktivně pečuje o pokožku celého těla, zjemňuje ji a chrání před dehydratací i ztrátou elasticity.

Použití: Potřebné množství mléka aplikujte na čistou suchou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehce rozetřete. Používejte pravidelně nejlépe po každé koupeli.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

mléko / Hanka 14. 3. 2012 19:33

Tohle mléko se ke mně dostalo náhodou a už u mě zůstane asi napořád. Ta vůně je hrozně příjemná, taková uklidňující a povznášející :-D (vím, že to zní praštěně). Konzistenci jsem si nazvala "obláčkovou", protože to není klasické mléko, ale takový lehounký krém. Krásně hydratuje a to dlouhodobě (tzn. nemusím mazat každý den jako dřív).

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?