Saloos Thuja 10 ml

Saloos Thuja 10 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 10 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Bez DPH 57 Kč

Rostlinná silice s pryskyřičnými tóny působí při chřipce a nachlazení. Má přirozené antiseptické vlastnosti a čistí vzduch. Je vhodná také na čištění pleti a pokožku s akné.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Thuja je čistá rostlinná silice s výraznou bylinnou vůní s pryskyřičnými tóny. Na dlouhou dobu provoní vaši domácnost či pracoviště a účinně neutralizuje nepříjemné pachy. Díky svým přirozeným antiseptickým vlastnostem je často využívána jako dezinfekce do místností.

Esenciální olej Thuja je vhodným pomocníkem při infekcích dýchacího traktu. Účinně ulevuje od příznaků respiračních onemocnění, jako je chřipka, rýma či nachlazení. Brání množení škodlivých mikroorganismů a uvolňuje dýchací cesty.

Tento éterický olej je často využíván také v kosmetice pro dokonalé vyčištění pleti. Je zejména vhodný na pokožku trpící akné či ucpanými póry. Zároveň ulevuje od bolestí pohybového aparátu a můžete jej použít jako součást masážních olejů na bolavé svalstvo a klouby.

Bylinná vůně pro váš domov

Éterický olej Thuja Saloos provoní váš domov silnými bylinnými a balzamickými tóny, díky čemuž ihned zneutralizuje veškeré nepříjemné pachy a zanechá pouze příjemnou atmosféru. Tato lesní vůně je dostatečně univerzální, hodí se proto jak do domácnosti, tak do kanceláře. Vůně oleje Thuja probudí všechny vaše smysly a pomůže vám nabrat energii.

Ideální nejen při chřipce a nachlazení

Esenciální olej Thuja je přirozeně antiseptický, díky čemuž brání množení škodlivých mikroorganismů, a tím i chrání proti nemocem. Posiluje obranyschopnost organismu a účinně dezinfikuje vzduch. Je přírodním bojovníkem proti bakteriím, a navíc prostory jemně provoní. Působí podpůrně při infekcích dýchacího traktu, pročišťuje dýchací cesty a uvolňuje ucpané dutiny. 

Pro čistou a hladkou pleť

Esenciální olej Thuja je také velice často přidáván do kosmetických přípravků. Má totiž vynikající čisticí schopnosti, díky čemuž je vhodný na problematickou pokožku se sklonem k ucpávání pórů, tvorbě černých teček a pupínků. Zároveň je vhodný také pro masáže bolavých kloubů a svalů, které ihned uvolňuje a uleví také od bolestí a křečí. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoct při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neužívejte dlouhodobě. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Thuja Occidentalis Oil

Možné alergeny: Thuja Occidentalis Oil

Aromaterapeutické účinky: astma, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida, svalové napětí a křeče

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 25 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.