Saloos Thymián červený 5 ml

Saloos Thymián červený 5 ml

  • Značka: Saloos
  • Balení: 5 ml
  • Dostupnost: Skladem > 5 ks
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 125 Kč

Přírodní rostlinná silice z červeného tymiánu pomáhá při chřipce, nachlazení a zánětech dutin. Posiluje obranyschopnost organismu a osvěží svými bylinnými tóny.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Tymián červený je rostlinná silice bez přidaných syntetických látek. Tymián se vyznačuje charakteristickou vůní se svěžími bylinnými tóny. Působí na psychickou i tělesnou stránku organismu a pomáhá posilovat imunitní systém, díky čemuž dlouhodobě bojuje proti infekcím.

Éterický olej z tymiánu červeného je velice vhodný při zánětech dýchacích cest. Oceníte jej v období zvýšeného výskytu rýmy a nachlazení. Udržuje průchodnost dýchacího systému, podporuje vylučování hlenu a působí uvolňujícími účinky také při zánětech dutin.

Tymián červený taktéž ulevuje od bolestí a je velice oblíbenou součástí masážních olejů při onemocněních pohybového aparátu. Zmírňuje příznaky revmatizmu a přináší uvolnění při svalových stazích. Zároveň podporuje trávení a pomáhá při nechutenství či nadýmání.

Osvěžení pro váš domov

Vůně éterického oleje z červeného tymiánu vás zaujme svými svěžími bylinnými tóny, které skvěle neutralizují nepříjemný zápach a dodají vašemu domovu harmonickou atmosféru. Aroma tymiánu působí na vaše tělo i mysl a hodí se pro dezinfekci vzduchu v místnostech. Chrání tělo proti infekcím a posiluje přirozenou obranyschopnost organismu. 

Posílení pro tělo i mysl

Díky tymiánu tak bude vaše tělo celkově odolnější proti nemocem a nepříznivým vnějším vlivům. Éterický olej z tymiánu proto oceníte zejména na jaře či na podzim v době chřipek a nachlazení. Můžete jej také použít i během onemocnění dýchacího traktu, tymián červený totiž pomáhá čistit dýchací cesty, uvolňovat je a snižuje otoky sliznic. 

Na bolavé svaly

Tymián červený proto působí podpůrně při léčbě rýmy, chřipky a nachlazení. Podporuje vylučování hlenu a uleví ucpaným dutinám. Zároveň je velice oblíbený také jako přídavek do masážních olejů a krémů pro svůj blahodárný efekt na pohybový aparát. Uvolňuje bolavé svalstvo a klouby, zvyšuje jejich prokrvení a podporuje regeneraci. 

Tajemství aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Thymus Vulgaris Oil

Možné alergeny: Thymus Vulgaris Oil

Aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, nachlazení a viróza, nespavost a nervozita, stres a úzkost

Konzistence: olejová

Obal: skleněný

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19, 160 06 Praha Česká republika, www.saloos-kosmetik.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.

Tea tree 10 ml

Přírodní rostlinná silice se silnými antiseptickými účinky dezinfikuje drobné ranky a poranění, pomáhá při štípnutí hmyzem a oparech. Urychluje hojení a pročišťuje vzduch.