Farfalla Toaletní voda Ambra 50 ml

Farfalla Toaletní voda Ambra 50 ml

Hedvábně jemná se smyslně tajemnou a hřejivou vůní ambry v lahodné kompozici se santalem, vanilkou, růží a cistem. Ambra patří mezi nejluxusnější esence, využívá se v parfémech, které vyžadují bohatou a hluboce teplou měkkost. Má kouřovou až medově sladkou vůni, pro niž byla vždy vyvažována zlatem. Orientálním a afrodisiakálním vůním dodává nejen onu smyslnou notu, ale též skutečnou důstojnost a hloubku. Tato vůně patří ženě vášnivé, důstojné a odvážné. Má býti drobným šperkem který doplní velkoryse vyhlížející výjimečnou osobnost.

certifikáty: BDIH
vhodné pro: okouzlující vůni
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal, papírový přebal

produktová řada: AMBRA
*smyslná péče o tělo s nádechem daleké Indie
*ambra patří mezi nejluxusnější esence, využívá se především v parfémech
*má kouřovou až medově sladkou vůni, pro niž byla vždy vyvažována zlatem

INCI: Alcohol*, Parfum (Natural Essential Oils), Rosa Damascena*, Limonene**, Linalol**, Benzyl Benzoate**, Citral**, Benzyl Alcohol**, Geraniol**, Benzyl Salicylate**, Citronellol**, Coumarin**
*z ekologického zemědělství
**přírodní oleje

země původu značky: Švýcarsko
charakteristika značky: Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 20 lety, jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními výrobci přírodní kosmetiky má Farfalla jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům. Moderní produktové řady Farfally Vás okouzlí nejen svoji funčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou dozorovány nezávislými orgány pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti Bio-Inspecta, která reguluje množství bio-surovin na trhu.

kontakt na výrobce: 
Farfalla Essentials AG
Florastrasse 18
8610 Uster
Switzerland

webové strány značky: 
www.farfalla-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Farfalla Ambra

Výrobce: Farfalla Essentials AG, Florastrasse 18, 8610 Uster Švýcarsko, www.farfalla.ch

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?