Florascent Toaletní voda Habanna, Aqua Colonia 60 ml

Florascent Toaletní voda Habanna, Aqua Colonia 60 ml

Toaletní voda Habanna představuje dechberoucí vůni mužnosti a je ideální pro elegantní muže. Svůdná, kořeněná vůně vřesu, kardamomu a vzácného růžového dřeva probouzí smyslnost a neodolatelnou vášeň.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Toaletní voda Florascent Habanna představuje dechberoucí vůni mužnosti a je ideální pro elegantní muže s kubánským cítěním. Svůdná, kořeněná vůně vřesu, kardamomu a vzácného růžového dřeva probouzí smyslnost a neodolatelnou vášeň.

Hlavu, tedy nestálou, prchavou složku toaletní vody tvoří podmanivá vůně pimentu, kardamomu a růžového dřeva. Srdce, které už je složkou trvalou, tvoří spojení pomerančového květu s gardéniemi a základem toaletní vody je v tomto případě nespoutaná kombinace šípkového dřeva, tonky a větvičníku.

Použití: Vůni aplikujte na suchou a čistou pokožku. Nanášejte zejména na více prokrvená místa, jako je krk či zápěstí. Vůně se také dlouhou dobu drží ve vlasech, můžete tedy obláček vůně rozprášit nad hlavou a těsně kolem sebe, vůně tak vydrží celkově déle.

Upozornění: Hořlavina. Nikdy nepoužívejte v blízkosti otevřeného ohně. Pouze k vnějšímu použití. Zabraňte vniknutí do očí.

Vůně: dřevitá, kořeněná

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: