Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 60 ml

Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 60 ml

  • Bez DPH 1562 Kč

Pánská toaletní voda Florascent Aqua Colonia vás zavede přímo do srdce dálné Indie na tržiště se vzácným kořením a exotickými květinami. Tato vůně je ideální pro muže, který se nebojí experimentovat a chce zažívat dobrodružství v běžném, každodenním životě. Obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně, kterou ucítíte jako první, tvoří směs orientálního kašmírského koření. Poté přichází lehce sladké srdce vůně, které se skládá z květů růže a jasmínu. Svou delikátní sladkostí vyrovnává kořenitou esenci a doprovází nastupující dřevité tóny afrodiziakálního santalového dřeva a lehce nakyslou vůni plodů horského keře davany.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinammal, Coumarine, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinammal, Coumarine, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate*, Citronellol, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?