Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 60 ml

Florascent Toaletní voda Santal, Aqua Colonia 60 ml

Pánská toaletní voda Florascent Aqua Colonia vás zavede přímo do srdce dálné Indie na tržiště se vzácným kořením a exotickými květinami. Tato vůně je ideální pro muže, který se nebojí experimentovat a chce zažívat dobrodružství v běžném, každodenním životě. Obsahuje pouze přírodní surové vonné složky, které vytvářejí její jedinečný a osobitý nádech.

Hlavu této originální vůně, kterou ucítíte jako první, tvoří směs orientálního kašmírského koření. Poté přichází lehce sladké srdce vůně, které se skládá z květů růže a jasmínu. Svou delikátní sladkostí vyrovnává kořenitou esenci a doprovází nastupující dřevité tóny afrodiziakálního santalového dřeva a lehce nakyslou vůni plodů horského keře davany.

Použití: Nanášejte vůni na suchou a čistou pokožku. Věnujte zvláštní pozornost více prokrveným místům, jako je krk, zápěstí či oblast za ušními lalůčky.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Alcohol, Water, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinammal, Coumarine, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene, Evernia Prunastri Extract

Možné alergeny: Alcohol, Parfum, Benzyl Alcohol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Isoeugenol, Cinammal, Coumarine, Geraniol, Anise Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citronellol, Limonene

Konzistence: tekutá

Obal: skleněný

Přebal: papírový

Produktové řady: Florascent Aqua Colonia

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Roland Tentunian, Waldstrasse 91, 76133 Karlsruhe Německo, www.florascent.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?