Lavera Toaletní voda verbena a limetka, Body Spa 30 ml

Lavera Toaletní voda verbena a limetka, Body Spa 30 ml

Svěží vůně pro povzbuzení a inspiraci. Jedinečná kombinace vůní stvořená odborníky z laverany a mistry na slovo vzatými - francouzskými parfumáři, přináší čistou svěžest, inspiraci a sebevědomí. Lehká svěží vůně Vás vmžiku přenese na slunná, kvetoucí pole ve sladké Francii.certifikáty: VEGAN, NATRUEvhodné pro: získání příjemné vůněkonzistence: tekutábarva: čirábalení: skleněný obal s rozprašovačem

Svěží vůně pro povzbuzení a inspiraci. Jedinečná kombinace vůní stvořená odborníky z laverany a mistry na slovo vzatými - francouzskými parfumáři, přináší čistou svěžest, inspiraci a sebevědomí. Lehká svěží vůně Vás vmžiku přenese na slunná, kvetoucí pole ve sladké Francii.

certifikáty: VEGAN, NATRUE
vhodné pro: získání příjemné vůně
konzistence: tekutá
barva: čirá
balení: skleněný obal s rozprašovačem, papírový přebal

produktová řada: BODY SPA
* luxusní a 100% přírodní péče o Vaše tělo
* neobsahuje braviva, konzervanty, žádné sytetické látky, jen čisté rostlinné složky šetrné k pokožce
* vyberete si z velkého množství kvalitních přípravků s neodolatelnými vůněmi
Verbena a limetka: Verbena je již dlouhá staletí ceněná pro své léčebné účinky. Od starých Římanů dokonce získala přídomek "svatá". Již tehdy byla verbena vyhledávaným lékem pro své protizánětlivé, adstringentní, antibakteriální, bolest tišící, stimulující a proti křečové vlastnosti. Blahodárné účinky verbeny jsou doplněny osvěžující vůní plodů limetky. Limetky obsahují malé množství ovocných kyselin, mají adstringentní, harmonizující a stimulační účinky.

INCI: Alcohol*, Water (Aqua), Fragrance/ Parfum (natural essential oils), Citral**, Geraniol**, Benzyl Benzoate**, Citronellol**, Limonene**, Linalool**
*suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
**přírodní esenciální oleje

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Lavera znamená latinsky "pravdivost, opravdovost" a její dosavadní historie od roku 1975 je spjata s Thomasem Haasem, zakladatelem přírodní kosmetiky Lavera. Firma Laverana GmbH začínala jako malý rodinný podnik na jednom statku poblíž Hannoveru a v průběhu doby se změnila ve firmu se stovkou zaměstnanců, která dnes vyrábí kontrolovanou přírodní kosmetiku ve vlastních prostorách v krásné oblasti Deistergebirge. Od samého počátku se firma vyhýbá syntetickým složkám a používá pouze rostlinné suroviny. Středem pozornosti byla vždy stoprocentně šetrná péče o pleť a zachování přírodních zdrojů a ekosystémů. V dnešním věku alergií se na první místo dostala absolutní snášenlivost pokožky. Dnes zahrnuje sortiment lavery jedenáct výrobkových řad, které pokrývají rozmanité oblasti péče o tělo (péči o tvář, tělo, vlasy, zuby a ochranu proti slunci, rovněž i dekorativní kosmetiku).

kontakt na výrobce:
Laverana GmbH & Co. KG
Am Weingarten 4
D-30974 Wennigsen
Germany

webové strány značky:
www.lavera-kosmetika.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Produktové řady: Lavera Wellness

Výrobce: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, D-30974 Wennigsen Německo, www.lavera-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?