Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g

Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g

  • Značka: Jason
  • Balení: 71 g
  • Dostupnost: Skladem 1 - 2 ks
  • Certifikáty: LEAPING BUNNY
  • Hodnocení:
  • Bez DPH 132 Kč

Přírodní tuhý deodorant Jason s regenerační Aloe Vera pečuje o jemnou pokožku podpaží a za pomoci přírodních složek neutralizuje zápach potu. Esenciální oleje z citrusových plodů společně se sodou bikarbona spolehlivě eliminují nepříjemné pachy a současně přirozenou cestou mírní nadměrné pocení.

Krémový deodorant pečuje o podpaží a předchází možnému zápachu díky ricinooleátu sodnému, kukuřičnému škrobu a jedlé sodě, které perfektně neutralizují mikrobiální rozklad potu a zajišťují dlouhotrvající celodenní ochranu. Díky šťávě Aloe Vera a také vitaminu E je po aplikaci deodorantu pokožka zklidněná a vláčná, nedochází k nežádoucímu podráždění ani zarudnutí pleti. Jemný deodorant o pokožku pečuje a současně přirozenou cestou eliminuje pach potu a mírní nadměrné pocení.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Nepoužívejte na čerstvě oholenou pokožku.

Pravdivé složení a vlastnosti

INCI: Propanediol, Aqua (Water), Glycerin, Sodium Stearate, Zinc Ricinoleate, Polyglyceryl-3 Caprate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Allantoin, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Glyceryl Stearate, Silica, Sodium Bicarbonate, Sucrose Cocoate, Tocopheryl Acetate, Zea Mays (Corn) Starch, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Fragrance (Prafum)

Možné alergeny: Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract, Behenyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Fragrance (Prafum)

Konzistence: pevná

Obal: plastový

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr., CO 80301 Boulder Spojené Státy Americké, www.jason-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Čekala jsem více / Quifadis 12. 12. 2014 17:17

Oceňuji přírodní složení, nicméně u mě absolutně jako deodorant nefunguje. Navíc po aplikaci zůstává lepivý pocit.

Poměrně úspěšný deodorant / Edu 30. 4. 2015 12:57

Člověk si nemůže přivonět, díky etiketce a ochraně (což chápu), proto jsem do pro mne trošku drahého deodorantu investovala s tím, že se jednalo také o překvapení. Na první přivonění jsem proklínala svoji troufalost. Ale pak se časem ukázalo, že deodorant je vlastně docela fajn (ve srovnání s jinými téměř nefunkčními) a dlouho vydrží. Když jsem spotřebovala první kus a kupovala druhý, už jsem měla jasno, že toto je jeden z těch dobrých, které skutečně fungují.

Spokojenost / Daniela 6. 7. 2015 22:04

S deodorantem jsem naprosto spokojená. Podpaží krásně voní i po x hodinách v horkém dni. Co se týče ceny, přijde mi naprosto adekvátní, vzhledem k tomu, že deodorant vydrží ohromně dlouho :-) Pravidelně střídám svěží vůni aloe vera se zklidňující jemnou levandulí.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?