MÁDARA: NENECHTE SI UJÍT AŽ 30% SLEVU + DÁREK! Pouze 21.10. - 1.11.

Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g

Jason Tuhý deodorant aloe vera 71 g

Značka: Jason
Certifikáty: LEAPING BUNNY
Certifikát LEAPING BUNNY
173
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Přírodní tuhý deodorant s regenerační Aloe Vera pečuje o jemnou pokožku podpaží a za pomoci přírodních složek neutralizuje zápach potu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Přírodní tuhý deodorant Jason s regenerační Aloe Vera pečuje o jemnou pokožku podpaží a za pomoci přírodních složek neutralizuje zápach potu. Esenciální oleje z citrusových plodů společně se sodou bikarbona spolehlivě eliminují nepříjemné pachy a současně přirozenou cestou mírní nadměrné pocení.

Krémový deodorant pečuje o podpaží a předchází možnému zápachu díky ricinooleátu sodnému, kukuřičnému škrobu a jedlé sodě, které perfektně neutralizují mikrobiální rozklad potu a zajišťují dlouhotrvající celodenní ochranu. Díky šťávě Aloe Vera a také vitaminu E je po aplikaci deodorantu pokožka zklidněná a vláčná, nedochází k nežádoucímu podráždění ani zarudnutí pleti. Jemný deodorant o pokožku pečuje a současně přirozenou cestou eliminuje pach potu a mírní nadměrné pocení.

Použití: Aplikujte na čistou suchou pokožku dle potřeby.

Upozornění: Pouze pro zevní použití. Nepoužívejte na čerstvě oholenou pokožku.

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr. , CO 80301 , Boulder, Spojené Státy Americké

Z blogu (2)

Není hliník jako hliník aneb jak si vybrat deodorant

Proč pot páchne a co ho ovlivňuje?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

přijatelný / R 16. 8. 2018 16:18

za mne dobrý, voňavý deodorant za přijatelnou cenu. Přírodních deodorantů dostupných v drogerii jsem otestovala celkem dost, tenhle je z nich nejlepší. každopádně, příště vyzkouším něco jiného. Ale toto není úplně špatná volba :)

Čekala jsem více / Quifadis 12. 12. 2014 17:17

Oceňuji přírodní složení, nicméně u mě absolutně jako deodorant nefunguje. Navíc po aplikaci zůstává lepivý pocit.

/ Petra 2. 4. 2018 18:43

Vůbec mi nevyhovuje. Sám o sobě mi voní, ale po aplikaci za chvíli smrdím více, než kdybych žádný deodorant nepoužila (a to i když se nezpotím). Po dvou týdnech letěl do koše, bohužel..

Poměrně úspěšný deodorant / Edu 30. 4. 2015 12:57

Člověk si nemůže přivonět, díky etiketce a ochraně (což chápu), proto jsem do pro mne trošku drahého deodorantu investovala s tím, že se jednalo také o překvapení. Na první přivonění jsem proklínala svoji troufalost. Ale pak se časem ukázalo, že deodorant je vlastně docela fajn (ve srovnání s jinými téměř nefunkčními) a dlouho vydrží. Když jsem spotřebovala první kus a kupovala druhý, už jsem měla jasno, že toto je jeden z těch dobrých, které skutečně fungují.

Spokojenost / Daniela 6. 7. 2015 22:04

S deodorantem jsem naprosto spokojená. Podpaží krásně voní i po x hodinách v horkém dni. Co se týče ceny, přijde mi naprosto adekvátní, vzhledem k tomu, že deodorant vydrží ohromně dlouho :-) Pravidelně střídám svěží vůni aloe vera se zklidňující jemnou levandulí.

Nevoní mi / Lenka 2. 5. 2019 18:28

Vůbec nevoní jako Aloe vera, spíš cítím osvěžovač WC, mám aloe vera sprchový gel Faith a ten voní nádherně, toto je příliš silný odér, který na sobě cítím poměrně dlouho, takže lepší bude ten bez parfemace. Ale jak si čtu hodnocení na každého působí jinak :) Za mě ne.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: